reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Tak :D mnie nawet piekły skubance :D
Mnie tak bolą jak dotknę jakbym siniaki miała 😂 oeeezu organizm kobiecy jest taki skomplikowany 😂 ciagle coś boli. Przed owulacją bolą jajniki, bo się pęcherzyk rozpycha, po owulacji piersi i sutki. Później chwila przerwy i zaraz przed @ zmiany nastroju, ból brzucha i biegunka podczas @ mamy przewalone 😂😂😂
 
reklama
Na razie nie. Co nie bardzo rozumiem. Podobno trzeba poczekać ale pewna nie jestem co do tej logiki. Coś musi być nie ok skoro efektów brak.
A ja znam dziewczynę, co mimo stymulacji przez rok każdego cyklu, owulacje miała tylko 2 razy w ciągu roku.
Teraz jej lekarz zmienił jakieś leki i są co miesiąc :)
 
Ja byłam w Toruniu lata temu jak mój tato pracował w Bydgoszczy - ale jak tak zachwalacie to może tez się wybiorę w jakiś weekend :)

Co ja pamietam z Torunia - że ptak mnie tam osrał 😂 teraz bym to odebrała jako znak na cionsz 😂
Ja byłam na walentynki i co pamiętam? Kolo zablokowane przez straż miejska i mandacik 😁😁 bo parkowanie dla taxi... co znaki ustawione nie na logikę ale ok. Niby wlasnie te znaki jako jedyne sa na odwrót ustawione xd
 
reklama
A ja od dzisiaj zaczynam brać ashwagande - jestem ciekawa czy poczuje jakieś zmiany. W końcu zamówiłam z mothers protect - jednak ich marketing na mnie podziałał 🙈😂
Ja od tygodnia biorę, ale dziś czytałam że na efekty trzeba poczekać jakieś 2mce 😆 Ja tam już czuję się ciut inaczej, albo wróciłam do równowagi psychicznej :)
Mnie tylko bolały jak zaciążyłam tak to nie :p
Ty pytałaś chyba o ten Toruń, ale zapomniałam zacytować :p Ja byłam rok temu, w hotelu Pałac Romantyczny pod Toruniem i dojeżdżaliśmy, no ale położony przepięknie, na rocznicę ślubu 😍 A w Toruniu ogólnie dużo nie zwiedzaliśmy, bo mąż był o kulach, więc nie wchodziło w grę długie chodzenie, ale zwiedzislimy stare Miasto, krzywą wieże, promenad nad Wisłą, Planetarium no i knajpki, chleb i wino 😋😋 Pyszka! Ogólnie byłam bardzo pozytywnie zaskoczona Toruniem bo się nie spodziewałam że jest taki ładny 🤩
 
Do góry