• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

....****....dzis na obiad było/bedzie...****....????

reklama
Dzieki Ania,a co to za sos w proszku?masz jakis swoj ulubiony?mowkaj tu mi szybko to sobie w polsce kupie...Moze mlodej bedzie takie cossmakowalo...Ja osobiscie zamakaronami i ryzem nie przepadam...

A u nas na obiad to co wczoraj-czyli krokiety :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry