reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny ból brzucha/jajników

Dołączył(a)
4 Grudzień 2020
Postów
4
Hej, staramy sie z mężem o dziecko juz chyba ze 2 lata. Wykryto u mnie hashimoto i od listopada jestem na letroxie a dodatkowo ginekolog zaleciła mi cyclodynon na nieregularne cykle (tsh spadło z 5.2 na 2.30). Dzisiaj jest 31 dzien cyklu, prawdopodobnie 15/16 dzien cyklu mialam dni plodne a od 3 dni czuję takie kłucie w jajnikach, pobolewanie. Czy któraś z was miala podobnie i okazalo sie ze była to ciąża? Czy to możliwe że leki tak szybko zadziałały? Nie mam teraz możliwości kupienia testu ani zrobienia testu z krwi....
 
reklama
Hej, staramy sie z mężem o dziecko juz chyba ze 2 lata. Wykryto u mnie hashimoto i od listopada jestem na letroxie a dodatkowo ginekolog zaleciła mi cyclodynon na nieregularne cykle (tsh spadło z 5.2 na 2.30). Dzisiaj jest 31 dzien cyklu, prawdopodobnie 15/16 dzien cyklu mialam dni plodne a od 3 dni czuję takie kłucie w jajnikach, pobolewanie. Czy któraś z was miala podobnie i okazalo sie ze była to ciąża? Czy to możliwe że leki tak szybko zadziałały? Nie mam teraz możliwości kupienia testu ani zrobienia testu z krwi....
Kolezanka ma podobny problem do mnie, prosiła o dodanie . U mnie osobiscie nadal bez zmian
 
No to bez testu nikt Ci nie wywróży ciąży.
Każdy objaw może sugerować ciążę lub miesiączkę na początku.
Tylko test da Ci odpowiedź.
 
Ja też choruje na hashi, w ciążę zachodze bardzo szybko ale jej nie utrzymuje. W tamtym roku miałam dwie biochemiczne i jedna pozamaciczna. Lekarze twierdzą że to nie wina Hashimoto ale przyczyny nadal nie ma.
Co do objawow to ja miałam bóle jajników i byłam w ciąży ale to jak wróżenie z fusów bo bez testu nikt Ci nie powie.
 
Niestety na pytanie, czy to ciąża, odpowie Ci tylko i wyłącznie test, beta lub ginekolog.
Nie ma znaczenia, ile osób Ci napisze, że było w tej samej sytuacji i kłucie jajników oznaczało ciążę, bo narobisz sobie tylko nadziei :)
 
Do góry