reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ech.. czego to już nie wymyślą...

ja mam taki malenki chodniczek, ktory lezal kolo mojego lozeczka, a na nim moje odciski stopek zrobione przez mame na szydelku :)
Dawniej trzeba bylo sie troche wysilic, a teraz ciach pras i kupuje sie prawie wszystko gotowe  ;)
 
reklama
hehe, ja tam muszę oszczędzać, więc muszę kreatywnie i oszczędnie zastępować różne wynalazki :) szkoda mi kasy na coś co samemu mozna zrobić... :) wolę kasę wydać na wygodne pieluchy, bo tego to już nie będę konstruować :) :D
 
o widzisz to byloby ciekawe i z pewnoscia bardziej przydatne: podrecznik majsterkowicza - jak samodzielnie wyprodukowac pieluchy jednorazowe w warunkach domowych ;D
 
To moze jak juz bedziemy doswiadczonymi mamami to napiszemy jakis podrecznik???? Ja juz kiedys jeden zaczynalam pisac, ale wspolautorka wyjechala do Anglii, a samej mi sie nie chce. Ale tamten to mial byc taki bryk dla studentow filologii polskiej. :-)
 
Do góry