reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy nie za wcześnie???

Kochane - właśnie dostałam od Pulettki esa - czuje sie lepiej, krwawienie ustało, jest pod kroplówka i na lekach.Wierzę, ze bedzie wszystko dobrze. Trzymajmy kciuki :)
 
reklama
Czytalam juz na marcowych mamach i caly czas mocno trzymam kciuki.
Nie tylko za Paulette, ale tez za za Nas wszystkie. Zeby Nasze dzieciaczki rosly, rozwijaly sie i za kilka miesiecy zdrowiutkie byly z Nami....
Wysylam pozytywne fluidki.
 
Hello Dziewczynki:)

dziekuje Wam bardzo za troskę i wszystkie cieplę słowa, za to, że byłyście ze mną myslami i trzymałyście kciuki, bo pomogło:)przynajmniej tak mysle...Najwazneijsze, ze krwawienie ustało, co według lekarzy dobrze rokuje.Tak więc leże sobie w szpitalu pod kroplówka, przyjmuje leki, ciągle mam jakies badania,i bezwzgledny zakaz wstawania z łożka(od tego lezenia juz wszystko mnie boli:() biegaja dookoła i pytają czy wszystko jest w przadku, czy nieczego mi nie potrzeba(az czasami mam dosc!)
Lekarz prowadzący powiedział mi, że krwawienie mogło być nawet spowodowane jakims urazem psychicznym, nadmiernymi stresami(co w moim przypadku może się potwierdzić, mam na mysli poprzedni wypadek i siostre...)bo innej przyczyny nie może sie doszukac..Tak wiec mam mieć cisze, spokoj, zadnych stresow, nawet odwiedziny tylko dla najblizszej rodziny, zeby mnie nie denerwowac..powiem Wam, ze taka opieka czasami meczy, ale wiem przynajmniej, ze robia wszystko, żeby Maluszkowi nic sie nie stalo.
Zapytałam kiedy bede mogła wrócić do domku, to w odpowiedzi uslyszalam, ze narazei mam to sobie wybic z glowy i tam czuc sie jak w domu, wiec chyba niepredko...
no, ale bede teraz miala chociaz troszke kontaktu ze swiatek, po Waszej odpowiedzi Michal zostawil mi laptopa, zebym sie nie nudzila:)hi,hi, tak więc bede do Was pisac.

jeszcze raz bardzo dziękuje za całaą pozytywną energie i proszę o więcej!!

mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku, ze maluszki zdrowe i rosna:)

trzymajcie sie cieplutko:)
 
Pauletta, jak to dobrze Cię czytac. Odpoczywaj sobie a z laptopkiem nie przesadzaj. Tylko tak raz na jakiś czas wiadmość że wszystko OK ;). Dalej trzymamy kciuki. PApa
 
Bardzo sie ciesze, ze sie odezwalas . Pozytywna energie masz u nas zapewniona. Wykorzystuj ten czas na relaks i odpoczynek i niech Cie tam wszyscy rozpieszcaja. Trzymaj sie cieplutko . Buziaki dla Ciebie i malenstwa :-*
 
reklama
hello Kochane:)

to znów ja:)dziękuje za tą pozytywną energie, bo chyba dziala:)lekarze są dobrej mysli, a co za tym idzie ja też, cały czas powtarzam sobie magiczne zaklęcie Antares77: BEDZIĘ DOBRZEhi,hi i chyba dziala:)
chcia.łabym byc juz w domciu, no ale powoli przyzwyczajam sie do msli, że to chyba jednak nie tak szybciutko..


buziaczki Kochane i jeszcze raz dziekuje:))
 
Do góry