reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Edukacja w UK

ja tez mieszkam w malym miasteczku ale jezdzenie po lewej jakos mi sie udaje :) zreszta nie mialam wyjscia jak chcialam cos robic.
wiesz chciala bym miec jeszcze dzieciaczka ale nie wiem bo jestesmy tutaj sami a wiesz jak to ciezko...i tak nasza corka jest grzeczna co wiele ulatwia a wiesz jak to mowia podobno drugie dziecko jest przeciwienstwem pierwszego :)
 
reklama
No chyba się muszę z tym zgodzić, mój pierwszy płakał i marudził a drugi zazwyczaj grzeczniusi hihi, więc fakt różnie może być :)))))
 
Witam, ja jestem mamą przyszłego przedszkolaka, Synek idzie do przedszkola juz niedługo, w listopadzie, szkoda że dopiero od połowy semestru, ale nie było miejsc na inną opcję :no:
Narazie moje dziecko uparcie twierdzi że nie pójdzie do przedszkola, ale nie tracę nadziei, mam nadzieje że wraz z pójściem do przedszkola będzie mu sie bardziej podobało. Ja nie pracuję narazie, ale mam zamiar iść na studia ;-)

Stefanka, fajne zdjęcia, super to przedszkole sie prezentuje ;-)
 
Madziula82 - trzymam kciuki za Twojego synusia mam nadzieje ze da sie przekonac no i ze przedszkole mu sie spodoba a na ile godz bedzie chodzil bo moja corcia chodzila na 2,5. Pozdrawiam
 
hejka dziewczyny
Ja dzis pusciłam mojego synusia pierwszy raz na 2,5h, nie chetnie sie ze mna zegnał no zobaczymy co wyjdzie z tego..Dzis jest trzeci raz w przedszkolu ale juz sam, wczesniej chodził ze mna by sie przyzwyczaic.. Planuje pojsc do pracy z tad przymiarki, mam nadzieje ze sie wszystko ułoży;-)
 
A tak w ogóle to jak to jest z załatwieniem przedszkola?:-(
Wiem ze u mnie muszę najpierw zapisać małego i potem czekać na miejsce,ale w zasadzie nie mam pojęcia jak to zrobić i do którego przedszkola iść,mogę sobie wybrać jakie chce,nie ma rejonizacji??
 
hejka,moja Nika tez od 3'go wrzesnia chodzi na 2.5h do przedszkola.Narazie do prywatnego,bo jest urodzona 2wrzesnia i nie zalapala sie na tegoroczne przyszkolne przedszkole bo tylko dzieci urtodzone do 31 sierpnia sie kwalifikowaly:confused2:Ale w tym Jej sie baardzo podoba,jak tylko Ja odprowadzam to wbiuega,siada na dywanik z dziecmi i spiewa powitalna pioseneczke a poziej sie bawia i tylko mi kiwa,daje buzki i mowi'baj mama'i moge isc spokojne.Poplakiwala pierwszego dnia ale tylko chwilke,poziej zafascynowala sie zabawkami.Generalnie jak tylko zrozumiala,ze wracamy po Nia to juz nie bylo problemu:tak:
 
My juz po i jestem zadowolona choc nie obyło sie bez łez, jak se przypomniał troszke popłakiwał, ale uczestniczył we wszystkim i zadowolny wyszedł,opowiadał mi cała droge i stwierdził ze nie bedzie wiecej płakał w przedszkolu:-D
katarzyna_s mój tez chodzi prywatnie bo z wrzesnia, od stycznia naleza mu sie 2.5h darmowe dopiero, ale pusciłam go narazie 2 razy w tygodniu by sie przyzwyczajał pomału;-)
Tajchi nie ma rejonizacji, mozesz dziecku wybrac które chcesz przedszkole, bynajmniej prywatne..;-)
 
Tajchi - my zapisalismy Nike tez do przyszkolnego i babka mowila,ze nie ma rejonizacji,ale jesli w przedzskolu jest wiecej niz jedno dziecko na jedno miejsce to decyzje o przyjeciu podejmuja na podstawie miejsca zamieszkania,czyli kto blizej ten sie dostanie;-)
Marta - no my tez mamy sie dostac w styczniu,bo podobno dodatkowy nabor wtedy jest bo dzieci rezygnuja niektore i miejsce sie znajdzie dla mojej malej wtedy.A teraz juz wlasnie sie przyzwyczai i rozszerzy jezyk bardziej.Ale chcileibysmy oba pociagnac,zobaczymy jak z kaska bedziemy stac.
 
reklama
Super wonteczek :happy:
Moj synek chodzi od 7 wrzesnia do angielskiego przedszkola .
Boże ile mialam narwow obaw .....
Jak On sobie poradzi z jezykiem ,kontaktem z dziecmi ,opiekunkami .
Poczatki STRASZNE :-(plakalam razem z nim po cichaczu ale powoli powoli przy pomocy opiekunek moj synek teraz chetnie idzie do przedszkola :)Normalnie trafily mi sie zlote babki bo duzo nam pomagaja .Sa dni ,ze marudzi jeszcze i oczywiscie tysiac powodow wymysla ,ze on bedzie tam smutny ,tesknil itd ale wiem ,ze robie dla jesgo dobra .Poduczu sie jezyka choc juz duzo mi mowi ,do szkoly we wrzesniu juz nie pujdzie taki dziki jak szedl do przedszkola .
Ale co nerwow zżarłam to masakra :/
przepraszam ,ze tak sie wcielam Wam tutaj ale zostane czestrzym gosciem napewno .pozdrawiam :)
 
Do góry