reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum- propozycje, uwagi, sugestie

reklama
hej
Moze cos podpowiem : zrobcie glosowanie!!!!!
Moze byc nawet tajne tzn prywatne wiadomosci np.do ankzoc.
Wystawcie kandydatury tzn niech zglosza sie dziewczyny ktore dadza rade podolac moderowaniu i juz a anzoc niech zbiera glosy co wy na to?
Tylko doradzam zeby bylo fair!!!:tak:
pozdrawiam
 
krystyno
ale głosowanie również niesie ten sam skutek. Zobacz, kandydatek jest kilka i ktoreś na pewno odpadną, co i tak skończy się czyjąś przykrością, większą lub mniejszą ale zawsze.
A losowanie jest sprawiedliwe. Chyba każdemu jest mniej przykro że odpadł z tego powodu niż, że dostał od koleżanek mniej głosów :sorry:
 
prosze was głupolki jedne - ja tylko tak sobie powiedziałam :-p:-p bo mnie żadna nie zauważyła i tyle :sorry: ale to nie znaczy że chce :-p
wystarczyło tylko napomknąć o mnie - i już by mi się miło na serduszku zrobiło :tak:

nie było tematu w mojej sprawie :cool:
 
He He patrzcie no Barmanka potrzebuje naszej uwagi no no kto by pomyślał:-D
Biedna jesteś taka w ogóle Cie nie zauważamy:-D
Kto jak kto ale TY.... daj spokój :-D
 
He He patrzcie no Barmanka potrzebuje naszej uwagi no no kto by pomyślał:-D
Biedna jesteś taka w ogóle Cie nie zauważamy:-D
Kto jak kto ale TY.... daj spokój :-D
ano jakoś tak wyszło :sorry: dużo spraw na głowie, i mam wrażenie że nikt nie docenia mojej pracy (zaznaczam - nie mam forum na myśli :-p)....
minie.....
 
Rzeczywiscie losowanie bedzie bardziej fair!!!i nikomu nie bedzie przykro:tak:
Njalepiej jakby dwia mamusie sie spotkaly i losowaly!!!!
A mozna tez co jakis czas sie wymieniac tzn moderatorki jak jedna bedzie zmeczona albo bardzo zajeta moze ja ktos zastapi wtedy.......
 
Njalepiej jakby dwia mamusie sie spotkaly i losowaly!!!!

Ja tam wierzę w uczciwość Ankzoc :tak:
Z dwoma mamami to byłoby już zamieszanie ... No chyba że jest taka możliwość - połączenia przyjemnego z pożytecznym

a tak btw
chyba się sheepy musiała średnio poczuć. Najpierw admin stanął jak by nie było po naszej stronie, a teraz my (Marzenka) wykurzyłyśmy ją ze stanowiska... niby podobno tego chciała ale zawsze to trochę poniżające ... "ja tu sprzątam!..."
Wiem, mściwa jestem, ale tak się na nią zeźliłam ... zadawała mi pytania a odpowiedzi dla niej niekorzystne kasowała :wściekła/y:
 
reklama
Mi też się podoba pomysł z Iosowniem.Nikt wtedy nie będzie miał pretensji ,ze dziewczyny bardziej woIą tą aIbo tamtą.
 
Do góry