reklama

Fotelik 15-36 kg

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez mikusia84r, 17 Grudzień 2008.

1. mikusia84r

mikusia84r Entuzjast(k)a

witam drogie mamy! jestem nowa na tym forum.
    na wiosne planuje zmienić fotelik córce Milence (03.09.06) na taki 15-36kg. czy Wy takży myslicie nad zmianą? jak tak to jakie macie typy?

2. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Witaj, nasz synek narazie jezdzi w foteliku firmy Ramatti(chyba takiej firmy, ale nie jestem pewna)13-18kg(... na pewno dla dzieci do 4 lat) i jak narazie i wagowo i wzrostowo sie miesici, nawet w zimowej, grubej kurtce. Zobaczymy na wiosne, czy bedzie potrzeba zmiany. Jesli nadal bedzie pasowal, to poczekamy do jesieni i zobaczymy :). Z zego jestem baaardzo zadowolona, bo regulowany jest regulowany plynnie, ma ladne kolory a co najwazniejsze, w ogole nie widac sladow uzytkowania-dobry material. Posluzy nastepnej pociesze:)

3. reklama
  4. NikaMD

NikaMD Fanka BB :)

Witaj, poceam stronkę http://www.fotelik.info/
    Znajdziesz tutaj masę informacji o fotelikach o o wynikach testów zderzeniowych.

Ja bym postawiła na bezpieczny fotelik, taki który w testach otrzymał dużo punktów.

My uzywamy RecaroYoung Sport to jest fotelik do od 9 do 36 kg więc posłuzy nam jeszcze długo.

5. mikusia84r

mikusia84r Entuzjast(k)a

dzięi za wszystkie odp. ja mam fotelik coneco, z tego co wiem to nie są zbyt bezpieczne fotele i następny chciałabym kupić porządny i bezpieczny. tylko, że moją zmorą są krótkie pasy w aucie, z trudem zamontowaliśmy z kombinacjami fotelik 9-18. (foteli 0-13 się nie dopinał) woziliśmy na przednim siedzeniu) moja córka ma już coś ok 15 kg i jest wysoka, wiec myśle nad zmianą.

6. kamazu

kamazu Początkująca w BB

ja mam dla Antosia FOTELIK GRACO LOGICO X COMFORT i jestem zadowolona synek waży ok 15 kg. i w zimowej kurtce ma wreszcie luzy pozdrawiamy

7. mikusia84r

mikusia84r Entuzjast(k)a

wreszcie dokonałam zakupu to Cybex Solution, cena 350 zł, w testach oceniany b.wysoko 4/5, aprawde solidny, mała waży ponad 14 kg, ma 99 cm, w kurtce i butach będzie 15 kg na bank, jutro przymiarka do auta
    fotelik mocny z tym moim starym coneco nie ma porównania:no:

Poleć forum