reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik 15-36 kg

mikusia84r

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
2 Grudzień 2008
Postów
1 804
witam drogie mamy! jestem nowa na tym forum.
na wiosne planuje zmienić fotelik córce Milence (03.09.06) na taki 15-36kg. czy Wy takży myslicie nad zmianą? jak tak to jakie macie typy?
 
reklama
Witaj, nasz synek narazie jezdzi w foteliku firmy Ramatti(chyba takiej firmy, ale nie jestem pewna)13-18kg(... na pewno dla dzieci do 4 lat) i jak narazie i wagowo i wzrostowo sie miesici, nawet w zimowej, grubej kurtce. Zobaczymy na wiosne, czy bedzie potrzeba zmiany. Jesli nadal bedzie pasowal, to poczekamy do jesieni i zobaczymy :). Z zego jestem baaardzo zadowolona, bo regulowany jest regulowany plynnie, ma ladne kolory a co najwazniejsze, w ogole nie widac sladow uzytkowania-dobry material. Posluzy nastepnej pociesze:)
 
Witaj, poceam stronkę http://www.fotelik.info/
Znajdziesz tutaj masę informacji o fotelikach o o wynikach testów zderzeniowych.

Ja bym postawiła na bezpieczny fotelik, taki który w testach otrzymał dużo punktów.

My uzywamy RecaroYoung Sport to jest fotelik do od 9 do 36 kg więc posłuzy nam jeszcze długo.
 
dzięi za wszystkie odp. ja mam fotelik coneco, z tego co wiem to nie są zbyt bezpieczne fotele i następny chciałabym kupić porządny i bezpieczny. tylko, że moją zmorą są krótkie pasy w aucie, z trudem zamontowaliśmy z kombinacjami fotelik 9-18. (foteli 0-13 się nie dopinał) woziliśmy na przednim siedzeniu) moja córka ma już coś ok 15 kg i jest wysoka, wiec myśle nad zmianą.
 
ja mam dla Antosia FOTELIK GRACO LOGICO X COMFORT i jestem zadowolona synek waży ok 15 kg. i w zimowej kurtce ma wreszcie luzy pozdrawiamy
 
wreszcie dokonałam zakupu to Cybex Solution, cena 350 zł, w testach oceniany b.wysoko 4/5, aprawde solidny, mała waży ponad 14 kg, ma 99 cm, w kurtce i butach będzie 15 kg na bank, jutro przymiarka do auta
fotelik mocny z tym moim starym coneco nie ma porównania:no:
 
Do góry