reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy dla dziecka

Aniam dzieki, a gdzies to cudo mozna obejrzec w jakims polskim sklepie, zeby dziciaka przymierzyc?Dotknac?Bo na zdjeciu fajnie wyglada i rzeczywiscie sie sporo rozsuwa.
MamoHelenki - no niezle cudo, faktycznie:-D.Startrek siada!:szok: Ale ta kapota nad glowa to nie dla Mojej gwiazdeczki bo sie poci strasznie, wystarczy jak ma w lozku misia i jest od niego cala mokra, a co dopiero w aucie.
Paula tego Zooty'ego na pewno obejrze...Dzieki.
Ja tak sie troszcze o kregoslup corki, bo Mala byla/jest rehabilitowana i wlasnie ze wzgledu na ten kregoslup. No nic, dzieki.
 
reklama
Po wcześniejszym przymierzeniu córki do fotelika w sklepie, zakupiłam na allegro (bo taniej).
Zdecydowałam się na tani i dobrze wypadający w testach bezpieczeństwa (5 na 5 pkt) RAMATTI VENUS.
Póki co stoi w mieszkaniu, bo przyszedł wczoraj i nie zdąrzyłam go jeszcze zamontować w samochodzie.
Jak pojeździmy w nim, to będę mogła powiedzieć więcej.
 
A kto zna fotelik firmy Ramatti - najnowszy model Formula (z Isofixem).
Innowacyjne, jedyne takie na świecie zapiecie krzyzowe, ktorego klamra zapiecia schowana jest w srodku fotelika, a system krzyżowy pasów powoduje, ze siły nacisku są lepiej rozłożone.
Kto ma z Was taki fotelik? Czy warto go kupic, bo cena jest dosc atrakcyjna.

 
ewerysta, moja Mała też w aucie się grzeje, może nie tyle w aucie co w foteliku... I dostała w prezencie ("zieloni" mnie wygonią) skórke owczą taką specjalnie to fotelików i wózków. Wprawdzie nie ma upałów, ale zawsze po basenie miała na maksa przegrzane plecki, a dzisiaj w futerku rewelacja! W wózku też się super sprawdza:)

A co do fotelików to temat ważny, aczkolwiek już mnie głowa boli;) Sama zaczynam poszukiwania, choć mamy jeszcze sporo czasu... ale wózek 5 miesięcy wybierałam (auto chyba ze 2 godziny) to fotelik hmmm...
 
oj mnie tez juz glowa boli od tych fotelikow:wściekła/y:. Kurde, co tu wybrac???A chcialabym szybko jakis kupic 9-18 i jak tylko mala bedzie siedziec to ja do niego przesadze:tak:. Bardzo jej juz niewygodnie w 0-13, 9kg juz wazy....a najbardziej to wkurza mnie to rozkladanie, jeden lepiej sie rozklada, drugi nie:confused::confused::confused:...jak poznac ktory bedzie najlepszy? Moze kupie pierwszy jaki mi sie spodoba i z glowy....:baffled::baffled::baffled:
 
My mamy Romera-juz 2 miesiące uzytkujemy i jest super..........Oli zachwycony.Ja pojechłam do sklepu........upatrzylam kilka modeli i kazdy przymierzylam w samochodzie wsadzajac małego-bo pod ciezarem inaczej sie rozklada i takie tam.I wybralam ten ktory najbardziej nam odpowiadał i wpasował się do samochodu
Nie kazdy model pasuje w danym samochodzie-dlatego trzeba mietrzyc
 
reklama
Ja zakupiłam fotelik maxi cosi, bez systemu isofix. Nasze autko z tych leciwszych (10 latek), więc nie ma tych specjalnych zapięć koniecznych do zamontowania cudeńka z tym systemem:zawstydzona/y: Trzeba będzie to jakoś przeżyć:-D:-D:-D
 
Do góry