reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik Samochodowy.

Pycia

mamy czerwcowe 2007
Dołączył(a)
28 Styczeń 2007
Postów
440
Miasto
Lubin
Dziewczyny były wózki, teraz jestem ciekawa jaki fotelik samochodowy kupic mojemu dziecku jest ich tyle, ze nie wiem który wybrac. Macie juz cos na oku?. Chodzi mi o te od 9 kg wzwyż.
 
reklama
o matko EFILO co ty za DROGIE typy wymieniłaś-a sio w życiu bym nie kupiła takiego fotelika...otrząsnąć się nie mogę
Wiele rzeczy drogich kupuję Wiktorowi ale bez przesady..buu
 
SIWUCHA przecież Efilo podała swoje typy ;-) nie zmusza nikogo do ich zakupu ;-)

ja znam typy Elfika i wiem, że ona w tych tematach obcykana jak nikt :-D ale nas nie stać na takie rozwiązania. szczególnie, że fotelik używamy raz na dwa miesiące ;-) tak więc poszperałam i znalazłam sobie fotelik - CONECO ZENITH :-D ma dosyć dobre opinie, nie jest za drogi ;-) mocowany podobnie jak maxi cosi, kilka stopni regulacji położenia ;-) tak więc my już podjęliśmy decyzję :-D
 
Efilo, a kojarzysz czy te, które wymieniłaś są dostępne z iso-fixem?


Oba. Ale ostrzegam - maxi cosi @#%$^*(^%$ drogi.

Ooo właśnie doczytałam co Siwucha napisała. Tak - masz racje jest drogi. Z drugiej strony kosztuje dokładnie tyle samo ile ten co Zosia w tej chwili w nim jeździ więc mam nadzieję trochę kasy odzyskać. Ja akurat jestem typem podróżnika Zosia przejechała już kilka tysiecy kilometrów i w tym nastepnym przejedzie jeszcze wiecej więc akurat na to kasy żałować nie będę. Zostałam spytana o zdanie więc podałam dwa najbezpieczniejsze z tego co się orientuje. Nie pisałam że podam dwa najtańsze ;-)

Dodam że w mojej ocenie nie opieram się na funkcjach, kolorach, osobistych gustach tylko na bezpieczeństwie. Foteliki Britax np. wychodzą średnio w testach (choć akurat o ich testy zazwyczaj ciężko bo rzadko są testowane) - ten Melasy i tak wypadł dobrze bo dostał dostateczny (co oznacza że spełnia normy bezpieczeństwa choć pewnie z jakimiś zastrzeżeniami - nie wiem nie czytałam testu tylko widziałam ocenę). Britax swoje najlepsze foteliki robi w klasie 0-13.

A swoją drogą Melasa - jak się użytkuje taki fotelik 0-18? Napisałabyś coś więcej bo ja nie miałam przyjemności mieć takiego. Najpierw 0-13 a teraz 9-18. A ten Twój to jakby dwa w jednym.
 
reklama
właśnie sprawdziłam ceny - tego się spodziewałam i tyle zamierzaliśmy przeznaczyć na fotelik. Te z isofixem są niestety dużo droższe od tych bez. My też dużo jeździmy.
Wcześniej mieliśmy auto bez systemu isofix, więc Ada miała tańszy fotelik, ale teraz na pewno kupimy z isofixem
 
Do góry