reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotelik samochodowy

aniołekk

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 552
Miasto
Szczecin
witam:)
co do wozkow to chyba troche rozjasnilismy temat, wiec prponuje drugi wileki zakup
fotelik samochdowy. Jaki faotelik wybraliscie i dlaczego (na co zwrcaliscie uawge?)

Aniolekk
 
reklama
juz mam fotelik! ostatnio moj maz wyszedl z domu i wrocil z fotelikiem.
roemer_baby_safe.jpg

taki jak ten. Römer Baby Safe. dosc dobrze przetestowany. przynajmniej jako jeden z najbardziej bezpiecznych na rynku niemieckim.
znajomi nam pozyczyli, bo wlasnie ich dzidzia wyrosla. super.
 
aga_sto pisze:
juz mam fotelik! ostatnio moj maz wyszedl z domu i wrocil z fotelikiem.
roemer_baby_safe.jpg

taki jak ten. Römer Baby Safe. dosc dobrze przetestowany. przynajmniej jako jeden z najbardziej bezpiecznych na rynku niemieckim.
znajomi nam pozyczyli, bo wlasnie ich dzidzia wyrosla. super.

:) nam sie udalo z lozeczkiem w ten sposob a z nosidelkiem no cos wciaz trwaja spory:))

Pozdrwaiam z zasniezonego Szczecina (wkoncu 1 snieg)
 
no wiec ja kupilam nowy fotelik z Allegro firma Cheerio 0-13 kg mozna go stosowac jako Fotelik samochodowy-nosidelko-kolyska wlasnie dzisiaj Kurier przywiozl mi go . Jestem zadowolona z zakupy poniewaz fotelik optycznie wyglada super jakosciowo jest dobry nie jest ciezki . jak narazie moge Polecic zobaczymy co okaze sie w pratyce ;Da akurat ja wybralam taki kolor ale sa rowniez inne a tu fotka : http://e-tiktak.pl/foto/charrio/charrio05.jpg
 
Fajie wyglądają. Nam na początek pożyczą mam nadzieję :) brak kaski, chyba że coś sie wyklaruje, jeszcze trochę czasu jest :)
 
My kupujac wozek fotelik mielismy w komplecie,moze byc rowniez montowany do wozka,jest lekki i praktyczny w kolorach czerwony z popielem z firmy Jane.
 
uwazajcie z tymi wozkami do fotelikow. dopoki dzidzia niu umie sama siedziec, nie powinna zostawac w foteliku dluzej niez to jest konieczne. mozna jest zrujnowac tym kregoslup. jak dlugo bobas umie tylko lezec, nie powinien miec zadych poduszek czy podporek pod plecy. do tego zaliczaja sie tez wozki siedzace i siodelka samochodowe. u nas tego od poczatku zabraniaja.
 
reklama
Do góry