reklama

fotelik samochodowy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez aniołekk, 6 Listopad 2005.

1. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

witam:)
    co do wozkow to chyba troche rozjasnilismy temat, wiec prponuje drugi wileki zakup
    fotelik samochdowy. Jaki faotelik wybraliscie i dlaczego (na co zwrcaliscie uawge?)

Aniolekk

2. aga_sto

aga_sto Fanka BB :)

3. reklama
  4. aga_sto

juz mam fotelik! ostatnio moj maz wyszedl z domu i wrocil z fotelikiem.
    taki jak ten. Römer Baby Safe. dosc dobrze przetestowany. przynajmniej jako jeden z najbardziej bezpiecznych na rynku niemieckim.
    znajomi nam pozyczyli, bo wlasnie ich dzidzia wyrosla. super.

5. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

:) nam sie udalo z lozeczkiem w ten sposob a z nosidelkiem no cos wciaz trwaja spory:))

Pozdrwaiam z zasniezonego Szczecina (wkoncu 1 snieg)

6. Caro18

Caro18 Fanka BB :)

no wiec ja kupilam nowy fotelik z Allegro firma Cheerio 0-13 kg mozna go stosowac jako Fotelik samochodowy-nosidelko-kolyska wlasnie dzisiaj Kurier przywiozl mi go . Jestem zadowolona z zakupy poniewaz fotelik optycznie wyglada super jakosciowo jest dobry nie jest ciezki . jak narazie moge Polecic zobaczymy co okaze sie w pratyce ;Da akurat ja wybralam taki kolor ale sa rowniez inne a tu fotka : http://e-tiktak.pl/foto/charrio/charrio05.jpg

7. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Fajie wyglądają. Nam na początek pożyczą mam nadzieję :) brak kaski, chyba że coś sie wyklaruje, jeszcze trochę czasu jest :)

8. lwica

lwica Gość

My kupujac wozek fotelik mielismy w komplecie,moze byc rowniez montowany do wozka,jest lekki i praktyczny w kolorach czerwony z popielem z firmy Jane.

9. aga_sto

uwazajcie z tymi wozkami do fotelikow. dopoki dzidzia niu umie sama siedziec, nie powinna zostawac w foteliku dluzej niez to jest konieczne. mozna jest zrujnowac tym kregoslup. jak dlugo bobas umie tylko lezec, nie powinien miec zadych poduszek czy podporek pod plecy. do tego zaliczaja sie tez wozki siedzace i siodelka samochodowe. u nas tego od poczatku zabraniaja.

10. reklama
  11. Vitall - Doda

Vitall - Doda Fanka BB :)

A to nasz typ fotelika:

12. Vitall - Doda

Vitall - Doda Fanka BB :)

A to nasz typ fotelika:

oczywiście ma jeszcze daszek tylko tutaj akurat nie jest pokazany...

:D

Poleć forum