reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

fotelik samochodowy

aniołekk

Fan(ka)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
witam:)
co do wozkow to chyba troche rozjasnilismy temat, wiec prponuje drugi wileki zakup
fotelik samochdowy. Jaki faotelik wybraliscie i dlaczego (na co zwrcaliscie uawge?)

Aniolekk

reklama

aga_sto

Fanka BB :)
Miasto
Köln
Rozwiązania
0
juz mam fotelik! ostatnio moj maz wyszedl z domu i wrocil z fotelikiem.

taki jak ten. Römer Baby Safe. dosc dobrze przetestowany. przynajmniej jako jeden z najbardziej bezpiecznych na rynku niemieckim.
znajomi nam pozyczyli, bo wlasnie ich dzidzia wyrosla. super.

aniołekk

Fan(ka)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
aga_sto pisze:
juz mam fotelik! ostatnio moj maz wyszedl z domu i wrocil z fotelikiem.

taki jak ten. Römer Baby Safe. dosc dobrze przetestowany. przynajmniej jako jeden z najbardziej bezpiecznych na rynku niemieckim.
znajomi nam pozyczyli, bo wlasnie ich dzidzia wyrosla. super.
:) nam sie udalo z lozeczkiem w ten sposob a z nosidelkiem no cos wciaz trwaja spory:))

Pozdrwaiam z zasniezonego Szczecina (wkoncu 1 snieg)

Caro18

Rozwiązania
0
no wiec ja kupilam nowy fotelik z Allegro firma Cheerio 0-13 kg mozna go stosowac jako Fotelik samochodowy-nosidelko-kolyska wlasnie dzisiaj Kurier przywiozl mi go . Jestem zadowolona z zakupy poniewaz fotelik optycznie wyglada super jakosciowo jest dobry nie jest ciezki . jak narazie moge Polecic zobaczymy co okaze sie w pratyce ;Da akurat ja wybralam taki kolor ale sa rowniez inne a tu fotka : http://e-tiktak.pl/foto/charrio/charrio05.jpg

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Fajie wyglądają. Nam na początek pożyczą mam nadzieję :) brak kaski, chyba że coś sie wyklaruje, jeszcze trochę czasu jest :)

L

lwica

Gość
My kupujac wozek fotelik mielismy w komplecie,moze byc rowniez montowany do wozka,jest lekki i praktyczny w kolorach czerwony z popielem z firmy Jane.

aga_sto

Miasto
Köln
Rozwiązania
0
uwazajcie z tymi wozkami do fotelikow. dopoki dzidzia niu umie sama siedziec, nie powinna zostawac w foteliku dluzej niez to jest konieczne. mozna jest zrujnowac tym kregoslup. jak dlugo bobas umie tylko lezec, nie powinien miec zadych poduszek czy podporek pod plecy. do tego zaliczaja sie tez wozki siedzace i siodelka samochodowe. u nas tego od poczatku zabraniaja.

reklama

Vitall - Doda

Rozwiązania
0
A to nasz typ fotelika:

oczywiście ma jeszcze daszek tylko tutaj akurat nie jest pokazany...

:D

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry