reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
Ja też chciałam maxi cosi (teraz taki mamy), ale jest stanowczo za drogi. Chyba zdecydujemy się na ramatti venus - wypada dobrze w testach i jest w rozsądnej cenie.
 
Ten Roemer, ma bardzo dobre wyniki w testach. info o fotelikach mam ze strony fotelik.info, tam jest lista producentow i wyniki testow- niestety, nie wszyscy producenci sa wymienieni.
Bardzo dobre wyniki ma tez Maxi cosi Tobi, ale nie ma opcji montowania tylem do kierunku jazdy.
Nadal nie wiem co wybrac :no:
 
Kasiu- dzieki za info o tym roamerze- mozliwe, ze sie na niego zdecyduje :-)

Ale na stronie roamera jest napisane, ze w minivanach mozna go montowac tylem do kierunku jazdy- dlaczego tylko w minivanach ??? Ja mam renault laguna combi, to w nim sie tak nie da ???
 
Aniam: a gdzie znalazłaś takie informacje na temat roemera?? ja szukałam, ale pewnie znowu coś przegapiłam
 
My juz kupilisym fotelik w zeszlym tygodniu i zdecydowalisym sie na Maxi cosi Tobi.Bralisym pod uwage Roemer i maxi cosi, oby dwa maja bardzo dobre opinie na testach./Teraz mamy maxi cosi cabrio i jestem z niego bardzo zadowolona./ Moim zdaniem Selince bylo w nim wygodnie i dobrze siedziala, poza tym zaglowek rosnie z dzieckiem i jest tak wyprofilowany zeby dziciaczkowi glowka nie latala podaczas jazdy. Zobaczymy jak bedzie w praniu, jak na razie uzywamy jeszcze pierwszego.
 
A ja nadal nie wiem, co wybrać. Jakoś wolałabym przedział do 25 kg, bo nie uśmiecha mi się za dwa lata kupować kolejny fotelik za kilkaset złotych. Dzieciate koleżanki mówiły mi, że często fotelik do 18 kg w praktyce starcza na dużo krócej niż to przewiduje producent, zwłaszcza zimą, kiedy dziecko naubierane. Teraz mamy Graco do 13 kg, Jaś waży 9 i ledwiutko się mieści:confused:
 
Pytia: o tym nie pomyślałam nawet. nawet nie wiem czy jest tak w miaręsporo fotelików 9-25 czy raczej 9-36kg
 
reklama
Do góry