reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

Dzięki za info, bo jeśli zdecydujemy się na przedział 9-18 to chyba właśnie wybór padnie na ramatti venus. A, jeszcze o jedno chciałam zapytać, czy tapicerka jest welurowa, czy taka "zmywalna", bo na zdjęciach w necie nie widać dokładnie?

my Pytia mamy ramatti venus z welurowa tapicerka. bardzo wygodny w uzyciu
 
reklama
pytia w sklepie na stawowej. lubie ten sklep bo jest tam profesjonalna obsluga i ceny zblizone do internetowych
 
Dziewczyny, z fotelika Mały Podróżnik Deltima jesteśmy bardzo zadowoleni, montaż jest prosty, fotelik w pierwszej fazie czyli (chyba) 9-15kg ma regulację trójpunktową położenia, dziecko nie musi sztywno siedzieć w pionie, tylko lekko leży. A poza tym jest bardzo przyzwoicie wykonany :) POLECAM :)
 
dzis pojechalismy do sklepu z zamiarem zakupienia fotelika, pan z ktorym rozmawialismy stwierdzil ze choc Agatce w starym foteliku troche ciasnawo nie jest jeszcze tak zle zeby zmieniac fotelik, bo skoro wieksze foteliki sa montowane przodem do kierunku jazdy, to w razie nie daj Boze nieszczescia glowka leci do przodu, dziecko w tym wieku jest jeszcze za malo "stabilne", stwierdzil ze jesli sia da to lepiej jeszcze miesiac poczekac, bo dla dzieciatek w tym wieku najlepsze sa foteliki montowane tylem do kierunku jazdy...polecal nam ramatti i chyba sie na niego zdecydujemy, tez chcialam kupic deltima, ale jak go obejrzalam to sie rozmyslilam, glownie dlatego ze maly podroznik nie jest tak gleboki i nie ma tych bocznych zabezpieczen a mysle ze to dosc istotne
 
a czy jest jakis fotelik 9-18kg montowany tylem do kierunku jazdy ??szukam i szukam i nic znalezc nie moge :-( Ten roamer mozna tak montowac tylko w minivanach i busach.
Jesli nie znajde nic takiego to mysle o Maxi Cosi TOby- ma super wyniki w testach
 
reklama
AniaM wszystkie foteliki maxi cosi mają super wyniki. Teraz jest promowany właśny Tobi, bo jest nowym produktem tej firmy - wszędzie go pełno, dostępna pełna gama kolorów itd. - wcześniejsze produkty tej firmy, tj priori i priori xp też są super jakości, też mają super wyniki, są sporo tańsze, ale już się o nich nie mówi, bo wszedł tobi. Ja uważam, że nie jest wart swojej ceny, nie ma niczego bardziej genialnego i bezpiecznego niż poprzednie modele tej firmy poza sztywnymi pasami, które tak naprawdę niekoniecznie muszą być wygodne dla dziecka. Natomiast cena mnie powaliła, bo to między 800 a 900zł - ja sądzę, że nie warto. Porównałam tobiego z ramatti venus i poza sztywnymi pasami nie widzę różnicy, no a cena znacząco różna.
 
Do góry