reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pupili

A masz jakaś fotkę tego psiaka, bo jakos nie mogłam znaleźć nic w internecie.
Jestem bardzo ciekawa jak taki psiak wyglada.
 
reklama
hehe to z rysopisu wiadomo: maly, brzydki jak noc, krzywy, kosmaty, najczesciej buro-pieprz i sól, raczej w posiadaniu emerytow badz niczyim. Ogolnie: chodzace nieszczescie :). Nie ma szans, zeby wzorcowa rodzinka takiego miala. Ale w zasadzie to sa bardzo zadowolone z zycia (moze to fakt, ze ominely je te wzorcowe rodzinki?).

Po prostu koniecznie nastepny nasz pies to bedzie taki burek, a najlepiej zeby byl maly Skrat i nasz fajfus. to by bylo idealnie.

jak znajde to podam linka
 
Są ludzie, którzy twierdzą, ze jesli coś lub ktoś jest bardzo brzydki, to jest aż ładny.

Ja lubuje się w psach, które maja własne zdanie ale w razie potrzeby są grzeczne jak... niewiem co ;D
Ważne jest, żebym mogła psa przytulić z całej siły i zeby on jeszcze po takich czułosciach żył,
żeby bronił mnie i rodziny jak lew i żeby skutecznie odstraszał intruzów i teściową ;D

Jak sobie wybudujemy własny domek, bo teraz mieszkamy i mojego taty, to kupimy sobie dogo argentino,
2 lata temu jak bylismy z męzem w Paryzu to zauwazylismy takiego młodego psiaka na ulicy i zakochalismy sie w tej rasie od pierwszego wejrzenia.
Te psy sa duze jak dogi, są tylko białe i pyszczek maja podobny do amstafa. Takie słodziaki...
Nie znam ich charakteru, doczytam sobie jeszcze o tym.
Jeśli chodzi o charakter owczarka kaukazkiego, to jest wymarzony, tylko ile roboty z tym futrem ::), ale zastanowię sie jeszcze kilka razy zanim kupimy psa na własne włości. ;D
Najważniejsze, żeby kochał nasze maleństwo i żeby byli nierozłączną parą przyjaciół ;D Fajnie sie patrzy jak rosnie dziecko z dużym psiakiem i razem tratują co im stanie na drodze.


Shamsa ale kazdy jest inny, nie?
Miałam kiedyś takiego kundla co jest na pierwszej focie ale był rudy, miałam go ze schroniska 1 dzień, bo jak chciałam go wykapać, to prawie mnie ugryzł.
I tak się skończyła nasz znajomość.

A ten ostatni wyglada jak pies mojej kolezanki, taki Paskud. ;D
Zresztą każdy wydaje mi sie znany ::)
 
w tej roznosci caly ich urok, charakterek niektore tez potrafia miec

ja tez dlugo szukalam zanim zakochalam sie od pierwszego wejrzenia we flatach. to jest po prostu cos co wiesz jak tylko sie z rasa zetkniesz, ten i zaden inny.
raczej predzej nas uszkadza niz my jego ale tez nadaje sie jedynie do obrony wlasnej miski przed kotami. A to tez nie zawsze.
taka domowa pierdoła nie wiadomo do czego potrzebna



 
hehehehe
Jak to do czego? Do kochania ;D

aaa i jeszcze do wydawania pieniędzy..

To podobnie jak z dzieciakami, nie?
 
;D

A to z dzisiejszego spaceru

kaja1.jpg


kaja2.jpg


 
Melanie: no co jak co ale psa masz przewybornego:). Ja mam na dzien dzisiejszy 12 letniego psa yorkshire terriera (staruszek bez zebow juz) i 3 i pol letniego kocura co chyba do konca swych dni bedzie wiecznym kocim szczeniaczkiem (totez stale molestuje psychicznie naszego psiura). Kiedys wysile sie i wstawie tutaj ich fotki. Mam tez rybe w akwarium. Ma juz prawie 4 lata i z mezem sie smiejemy ze czas jej sie konczy i kiedys musimy zostawic odkryte akwarium zeby kot nominowal ja do jego opuszczenia;). Ale jakby nie patrzec kot rzadzi naszym domem i nie wyobrazam sobie teraz zeby go u nas nie bylo. Pozdrawiam serdecznie:).
 
reklama
U nas sunia jest honorowym członkiem rodziny, ma wielki szacunek, jest mega mądra i juz lepiej skończe, bo sie za bardzo moge rozpisać w tym temacie, bo ją wszyscy bardzo kochamy.
Zwierzaki są zaj...ste ;D
 
Do góry