reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czerwcowych maluszków

Hej dziewczyny to ja mały Kondzio postanowiłem dodać Wam parę moich zdjątek z mojego własnego laptopika, którego czasem chcę włożyć do buźki ale Mama mi nie pozwala i się denerwuję :-);-)Staram się do Was czasem coś napisać :-D A na ostatnim zdjęciu puszczam do Was oczko;-)

DSC03418 xxx.jpgDSC03454 xxx.jpgDSC03443 xxx.jpgDSC03465 xxx.jpg
 
reklama
siula - pewnie Kasieńka już pisała a ja potwierdzę nie ma do czego się spieszyć bo teraz go wszędzie pełno i oczy wokoło głowy teraz trzeba mieć :tak: wszystko wyciąga z zakamarków :-)
 
Kifsi alez on za.jefajnie siada :D moj tak nie robi bo on staje :| wolalabym zeby nauczyl sie siadac...a Wiktorek jeszcze sie chwieje czy juz nic a nic ?

Siula i na Twojego czas przyjdzie a wtedy ciezko bedzie Ci sie ogarnac bo albo bedzie lazil za Toba do lazienki albo do lazienki wyjsc nie bedziesz miala jak bo bedzie stawal przy wszystkim i robil to w trymiga to nawet czasu na siusianie nie bedzie

a to mlody siedzi ... czemu on sam nie siada skoro staje i raczkuje, chyba jak to robi to powinien byc na tyle silny zeby sam siadac ?? Muuuuńka :)??

[video=youtube;Wu7F7J_m_ww]http://www.youtube.com/watch?v=Wu7F7J_m_ww[/video]
 
kifsi no cudny widok po prostu.
I faktyczne te ruchy doopskiem ma takie jak Szymek wiec lada moment moge sie spodziewac raczkowania.
A siad to juz w ogole mistrzostwo swiata :)
Szymek na razie tylko polowe tego opanowal, na jednej raczce sie podpiera ale jełop zamiast druga tez to zrobic to macha nia w gorze :)))
 
Kifsi WOW, genialnie!!!!! Ślicznie raczkuje, jak "zamaszyście" :D i super siada :D a jakie on ma długie nogi!!!!!

A ja sobie przypomniałam, a właściwie Monika mi dzisiaj przypomniała jak Szymek siadał. Dzisiaj leżąc na poduszce się dźwignęła potem z boku ręką podparła, drugą chwyciła za stopę i usiadła. Szymek tak samo robił! A leżała na naszej poduszce, więc nie było wysoko... A skubana jak ją kładę na brzuchu to się spina tak, że podkula nogi i muszę ją na czworaka położyć, a wtedy ona się cieszy i kiwa i stara się jak najpóźniej rozpłaszczyć :p I próbuje tak stanąć ale nie może jeszcze....
 
DSC_0919.jpg

Nikoś to faktycznie fenonmen - 6 miesięcy i wstaje sam, prawie ,że chodzi :)
Pierwszy raz sie z czyms takim spotkałam. Mamy wśród znajomych i w rodzinie dużo małych dzieci ale żadne się tak szybko nie rozwijało. Zresztą nasza Miluszka jest starsza i nawet jeszcze nie myśli o wstawaniu. Czasem sama usiadzie ale jak jest lekko podparta.

Gratulacje :)
 
reklama
Do góry