reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
Oliwka to urodzona modelka i artystka:tak: Śliczna z niej dziewczynka i faktycznie wygląda na sporo starszą;-) Kreacja balowa iście królewska, a i włos widzę zrobiony:rofl2: Naprawdę świetne fotki!
 
Trochę wiosny:-)
DSC_6157_sfr.jpgDSC_6179_sfr.jpgDSC_6170_sfr.jpgDSC_6181_sfr.jpg

pencil.png
 
no proszę a ja prosiłam o więcej fotek chłopaków na innym wątku a tu zdjęcia pierwsza klasa :) świetne chłopaki Wolfia !

Oliwka jak zawsze śliczna :)a sukienka świetna !
 
widze ze zdjecia z imy i wiosny, wiesz Kasiad wlasnie poszukiwalam takiej czapki dla Zochny :)
MYsia ja nie wiedzialam ze ty w ciązy ! wow gratulacje
Dawno dziaciakow nie widzialam jak sie zmienily !
Wolfia twoch chłopaków bym nie poznała!
Gosia jak twoj synek rośnie...oj dawno mnie tu nie było :/

kurcze nie pamietam jak wstawialam zdjecia !:szok:
 
Śliczna Zosieńka :tak:

Oliwieczka a gdzie widzisz zdjęcia Dominika ? bo ja ogólnie kasuję po jakimś czasie z otwartego czyżbym nie usunęła czegoś ?
 
reklama
Witajcie dziewczyny! Ciekawe czy nas jeszcze pamiętacie?:-)Byłam ciekawa czy nasze lutowe forum dalej funkcjonuje. Super, że dalej się tu udzielacie. Ja niestety nie mam na to czasu:no:Wstyd się przyznać ale nawet ciężko mi było przypomnieć sobie mój login i hasło do forum...Ale udało się. Dzieciaki rosną jak na drożdżach!!
Tu kilka zdjęć Tosi i Ignasia. Ignaś ma już 16 m-cy, już swobodnie chodzi sam, ma zupełnie inny charakter niż Tosia-jest spokojniejszy. Chodzi do żłobka, Tosia do przedszkola. Póki co raczej nie potrafią się jeszcze bawić razem. Ale nie mam co narzekać. Jest dobrze.:-)Pozdrawiamy wszystkie i wszystkich!!!
 

Załączniki

  • DSC_1474.jpg
    DSC_1474.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 84
  • DSC_1479.jpg
    DSC_1479.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 89
  • DSC_1488.jpg
    DSC_1488.jpg
    48,6 KB · Wyświetleń: 81
  • DSC_1304.jpg
    DSC_1304.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 81
  • DSC_0902.jpg
    DSC_0902.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC_1462.jpg
    DSC_1462.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 77
Do góry