reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjęć USG naszych dzieciaczków....

No to się zaczeła era chłopców :D Kasiu GRATULUJE ślicznego Piotrusia :laugh: filmik ściągnełam i obejrzałam :) chyba faktycznie coś mu przeszkadzało :p Jest słodziutki :D
 
reklama
kasia_z! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! slicznie pieknie :) kolejny chlopaczek do kolekcji :) :) :) no same mikolaje, doslownie! mamy na razie dwie dziewuszki, co? Nonka i Kate_less? czy ktoras jeszcze?

dzidziolek sliczny :)
 
oja
ja tez chce taki 3d czy 4d
dziewczyny powiedzcie no jeszcze raz jak z tym w warszawie?
gdzie najlepiej etc :)

bo ja mam zapierdziel i sie ledwo ogarniam :)
 
w Warszawie sa dwa miejsca, albo u Roszkowskiego (sa tam tez inni lekarze, jakby on nie mial miejsca)
ul. Falencka 9

tel 0226161387 dzwonic do skutku

albo u Osóbki-Morawskiego przyjmuje tylo w czwartki i piatki

ul. Narbutta 41/43
tel 0228498837
www.diagmed.waw.pl
 
Oj, strasznie przepraszam MaryJane, ale wrzuciłam go tylko na parę dni pod tym adresem, bo mamy limit transferowy na serwerze i mój M boi się, że wyłączy mu stronę jak długo będą przebywać tam duże pliki (generował się duży ruch na serwerze). Wysłałam ci aktualny link na priv - jakbyś chciała to możesz ściągnąć. :)
 
reklama
Nareszcie mogę wstawić foto usg, ale jest bardzo słabe (sorki, tylko takie dostałam). Jak będzie kolejne usg, to poproszę o lepsze ;)
W tym brzuchu mieszka ten Ktoś ;D
 
Do góry