reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

no więc właśnie. moja ma niestety stwierdzone azs. W nocy to bez problemu pije. oj nie wiem nie wiem, może to przejściowe. Może nie ma powodu do zmartwień, waży 6,5 kg jest radosna. A czasami dorosły też ma mniejszy apetyt. Jak będzie to trwało dłużej to pójdę do lekarza. Zobaczymy jak na kolację zje.:shocked2:
 
reklama
Aga wagę Twoja ma super! Wiem że do 6 m-cy dziecko powinno podwoić wage urodzeniową.Nasz maly ważył 3 kg jak sie urodzil, a wazyl 5540 gdzies dwa tygodnie temu, a ma niecale 3 m-ce. Jesli mu waga nie spadla (nie daj Bog) to nie edzie tak źle..:-)
 
moja jak się urodziła to 3030 ważyła i jak skończyła miesiąc to na mleku modyfikowane przeszła.
my już po kolacji i 130 ml zjadła. :-) Musze smoczek do kaszki kupić i kaszką na noc paść:-D
 
Aga no to fajnie Ci wypiła:-), jaka to radośc co? Ja sama jestem szczęsliwa jak mi synek wypije tyle. Akurat wróciłam ze sklepu i mąż go teraz poi...ale samo pepti daję...cięzko idzie..:baffled:
 
dopiero teraz piszę bo wczoraj już kompletnie nie mialam nastroju zeby tu wchodzic..:-( wypił nam zaledwie 70 ml..tragedia. Później o 23.00 juz 120 ml i 3.30 -120 ml ale ciezko mu to szlo nad ranem..Dzis zadzwonie do naszej lekarki i spytam czy ewentualnie na Pepti Sojowe mozna by bylo przejśc..podobno ma lepszy smak a niekoniecznie na soję musi byc uczulony. Gdzieś wyczytalam ze uczulenie nabialko krowie niekoniecznie może wiązac sie z uczuleniem na soję..;-)
 
Aga wagę Twoja ma super! Wiem że do 6 m-cy dziecko powinno podwoić wage urodzeniową.Nasz maly ważył 3 kg jak sie urodzil, a wazyl 5540 gdzies dwa tygodnie temu, a ma niecale 3 m-ce. Jesli mu waga nie spadla (nie daj Bog) to nie edzie tak źle..:-)

Dziewczyno mój mały ważył tydzień temu 5350 (urodzeniowa 3280) a ma prawie skończone 4 miechy jak zje 140 ml nutramigenu to sukces ( norma z puszki na jego wiek to 200ml:szok:) A bebilon pepti jest o wiele lepszy w smaku:-) Ale to moje szalone dziecko zanim mu do brzucha doleci to połowę wymacha :tak::tak::-D Może po prostu to taki typ jak przybiera dobrze na masie to nie ma się co martwić Możesz dodawać małemu glukozy do pepti i stopniowo zmniejszać jej ilość Powinien się przyzwyczaić Potem dzieci nie chcą pić nic innego poza tym świństwem :-D A poza tym spokuj Dziecko wyczuje presję:tak:
 
Ostatnia edycja:
Anihira dzięki za pogodnego posta. Chyba mi sie to przydaje, bo od razu mi poprawia humor:-). Myslisz że naprawde polubi to mleko? Wlaśnie czytam wszędzie że dzieci to piją, może i moj w rzeczywistości je lubi tylko coś innego go niepokoi?..hmm w kazdym razie teraz mi calkiem spokojnie wypil 120 ml..ufff:tak:A do pepti czasem daję glukozę tak z poł łyżeczki wiec spoko, a w nocy raczej nie dodaję bo wtedy zazwyczaj pije lepiej na spaniu. A ten nutramigen to slyszałam że duzo gorszy w smaku..wiec Twoj maluszek nieźle sie spisuje!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry