reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

Twój niunius jest już w takim wieku że jedzenie przestało być dla niego najważniejszą czynnością na świecie teraz chce poznawać ten świat i wszystko jest bardziej interesujące niz butelka plama na suficie kolorowe ściany meble.:-D Kubę karmię przeważnie przed snem albo zaraz jak się obudzi wtedy jest szansa że zje więcej. Ale ostatno jak nie ma się na co gapić to stara się mnie zagadywać:dry: strasznie trudno wytrzymać to z kamienną twarzą:-p:-D
 
reklama
hahhahah dokladnie to samo u nas, wszystko dookoła jest ciekawsze i musze trafiac ze smokiem z butli do buzi..ja przechodze tortury i prawie nie oddycham by go nie sploszyc jak ssie a on sie na mnie wtedy spojrzy i "strzela" usmiech:-D. Mam wrażenie że sie ze mnie nabija haha
 
Malwina w nocy bardzo ładnie jadła :-) o 1 w nocy 150 ml i o 5.30 150 ml:-). o 10 zjadła 120 ml mleka i z 30 ml kleik ryżowy. teraz śpi:-) jak wstanie to dostanie deserek i na dwór pójdziemy,
Moją małą też wszystko dookoła interesuje, ja wstrzymuje oddech ja ona je po czym patrzy na mnie i się śmieje:szok::-D Głowa ja u sowy na wszystkie strony jej chodzi :crazy:
 
Aga no to świetnie Ci papusia ta Twoja malutka:-). tylko się cieszyć! Bo jak dziecko je to wiesz ze zdrowe!! Oby tak dalej:-D. Ja za chwilę podaje jedzonko mojemu, zobaczymy co z tego wyniknie hehe:-D
 
Witam was mamusie. Ja mam ten sam problem co i wy tylko niestety bez obrazy wasze dzieciaki super jedza. 130 to wynik bardzo ladny. Moj Kacperek ma 5 miesiecy i mam z nim mega problem. Nie chce mi wogole jesc. Ile by sobie przerwy nie zrobil to i tak jak mu przystawie butelke to pluje. Wciskam mu na sile. Jedna strona wyplowa a ja druga mu wciskam bo tak to by wogole nic nie wypil. I tak zje 100-130.
 
Różyczka no to gratuluje 130 ml nono :-D. a z drugiej strony na dworze ciepło to bardziej pić się chce a nie jeść.
Właśnie ze spaceru wróciłyśmy i zjadła 100 ml mleka a z reszty jej kleik ryżowy zrobiłam i tez zjadła. Ok. 15.30 dam jej jabłuszko:-)
Oj kochane jak patrze (czytam) ile wasze pociechy jedzą to moja faktycznie nieźle je.:-D Jutro kupuje smoczek do kaszki i na noc będę dawała zagęszczone mleko może dłużej pośpi:rofl2:
 
Witam was mamusie. Ja mam ten sam problem co i wy tylko niestety bez obrazy wasze dzieciaki super jedza. 130 to wynik bardzo ladny. Moj Kacperek ma 5 miesiecy i mam z nim mega problem. Nie chce mi wogole jesc. Ile by sobie przerwy nie zrobil to i tak jak mu przystawie butelke to pluje. Wciskam mu na sile. Jedna strona wyplowa a ja druga mu wciskam bo tak to by wogole nic nie wypil. I tak zje 100-130.
Vllaska wiesz co ja czasami robię.Moja mała pije z butelek Tomme Tippee ale mam też butelkę Aventu i tak mleko pije z TT a sok czy herbatkę z Aventu i czasami jak nie chce mleka pić to przelewam do Aventu - małe oszustwo i wtedy pije.
Może Twoja pociecha smoczka nie lubi :-)
 
Vllaska u nas dokładnie tez to tak wygląda..no mam nadzieję wyglądało..bo od nocki cos mu sie poprawiło a bylo juz naprawde pare dni źle..;-)
 
reklama
Vllaska wiesz co ja czasami robię.Moja mała pije z butelek Tomme Tippee ale mam też butelkę Aventu i tak mleko pije z TT a sok czy herbatkę z Aventu i czasami jak nie chce mleka pić to przelewam do Aventu - małe oszustwo i wtedy pije.
Może Twoja pociecha smoczka nie lubi :-)
Do herbatki uzywam tego samego co i do mleka ale niestty to nie pomaga
 
Do góry