reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

Ja używałam dla swoich Calgel,jest tańszy i skuteczny,a dodatkowo podawałam herbatkę z meliski,masowałam dziąselka by przyspieszyć wyjście ząbków.A czasami jak bardzo mi płakały to smarowałam syropem Ibum-zmniejsza gorączkę dziąsełek i naprawdę szybko działa:)(tak poradził mi starszy pediatra-keszcze mnie leczył gdy byłam dzieckiem:))
 
reklama
Oj mamuski wasze dzieci zjadaja piekne ilosci mleczka. Moj maly ma angine i bierze zastrzyki. Mam nadzieje, ze jak przejdzie to zacznie jesc bo to co ja teraz przezywam to szok. Nic nie chce jesc. Wciskam mu na sile zeby chociaz 100 wypil.
 
hej, moja córcia ma 7 miesięcy i również jest strasznym niejadkiem. Waży 6,6 kg. Dziewczyny powinnyście się cieszyć ze Wasze dzieci zjadają po 100 i więcej mleczka. Moja jak zje 90 to jest super. A zupki, pokarmy stałe to masakra. Pluje, krzyczy.
 
hej, moja córcia ma 7 miesięcy i również jest strasznym niejadkiem. Waży 6,6 kg. Dziewczyny powinnyście się cieszyć ze Wasze dzieci zjadają po 100 i więcej mleczka. Moja jak zje 90 to jest super. A zupki, pokarmy stałe to masakra. Pluje, krzyczy.
A robilas jej jakies badania?
 
Dotmar no takie czasy..to nie pierwszy i nie jedyny dobry lek wycofany ze sprzedaży w Polsce...ciekawe kto ma w tym interes by tak było..:tak:
 
Ostatnia edycja:
Niedawno Dorianek nagle zaczął strasznie wydziwiać przy jedzeniu ...
chyba dwa dni sie martwiłam bo mało pil i płakał przy tym.
Okazało sie ze miał pęknięty smoczek i leciało mu za dużo,
miałam straszliwe wyzuty ze tego nie zauważyłam...Do dzisiaj jestem zla na siebie :-(
Wymieniłam smoczek i bylo w porządku.

W razie takich problemów skontrolujcie smoczek .
pozdrowienia
 
reklama
Do góry