reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie n a wakacje z roczniakiem?

w zeszlym roku z 3 miesiecznym piotrusiem wybralam sie nad morze (bo blisko), tym razem z rok starszym juyz smykiem i w 5 tyg ciazy wybralam sie w karkonosze - do karpacza. mily pensjonat z duzym ogrodem odsuniety od centrum. pitrus nawet byl na sniezce...

najbardziej balam sie podrozy, ale wykupilam klase 1 i bylismy sami w przedziale w ktorym mogl szalec, niestey tam jechalam nocnym pks - odradzam. piotrus spal, nie przecze - ale ja odrtetwailam zupelnie.

zgubilam polskie znaki - cos popsulam w kompie
 
reklama
DZIEWCZYNY MACIE JAKIES FAJNE NAMIARY NA MIEJSCA GDZIE MOZNA JECHAC Z MALUSZKIEM DZIS 13 MIESIECZNYM W WAKCJE 15 MIESIECZNYM
GDZIES GDZIE AKCPTUJA MALUCHY I JEST CO ROBIC JAK JEST BRZYDKA POGODA?


Hej, ja sama szukałam takiego miejsca bo wiadomo że z dzieckiem trzeba mieć pewność udanych wakacji. W ubiegłym roku byłam w Pobierowie a dokładnie Domki z Bali na Wrocławskiej. Mój synek (wtedy 14 miesięcy) był zachwycony. Domki są w lesie, więc nie tylko cisza ale wiele gatunków zwierząt możesz mu pokazać w razie nie pogody. Na ich terenie jest świetny plac zabaw. Gdyby jednak pogoda dopisała to plaża jest 5 minut spacerkiem -oczywiście piaszczysta:) Chyba każde dziecko kocha zabawy w piasku. W pobliżu masz wiele innych atrakcji ale sama sobie spójrz na pobierowo24. Ja niestety w tym roku muszę się pożegnać z wakacjami ale za rok z pewnością tam wrócę.
 
zagranice rozważasz? my bylismy na jak Iza miała pół roku, 11 miesięcy i teraz a ma 1,5 roku. Nie ma czego sie bać z takim małym dzieckiem-trzeba się tylko dobrze przygotować i spakować :)
w polsce nad morzem to polecam mneiej znane miejscowości nad morzem, zeby nie jechac w tłum i poza sezonem. Fajny jest rewal, ale ja tam byłam akurat jeszcze będąc w ciązy. Jastarnia- piękne plaze piasek z muszelkami
może mazury okolice Ruciane-Nida
 
Do góry