reklama

gdzie robicie zakupy?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez mamamagda1, 24 Październik 2011.

1. mamamagda1

mamamagda1 Początkująca w BB

Szukam miejsca, gdzie mogłabym zrobić zakupy całościowe dla mojej córeczki. Wiadomo- wózek, łóżeczko, materac, pieluchy, ciuszki butelki, nie wiem, co jeszcze... koleżanka mi poleca sklep w Wawie na ul Bodycha- Zebra. Znacie go? warto tam się wybrać?

2. Pielgrzym

Pielgrzym Zaangażowana w BB

Eurobaby, Warszawa Puławska 430. Kupisz wszystko co będzie potrzebne. Od smoczków do wózków, fotelików i całych kompletów mebli;) Polecam.

Ostatnia edycja: 22 Listopad 2011
  3. reklama
  4. ustka

ustka Zaciekawiona BB

Byłam jakiś tydzień temu w Zebrze, całkiem ok, dużo ubranek, zabawek, bardzo miła atmosfera, myślę że jak ktoś ma po drodze to można zajrzeć. Jeśli macie wolny weekend to teraz warto bo są promocje na hasło 'facebook'

5. Pielgrzym

Pielgrzym Zaangażowana w BB

A w sklepach stacjonarnych rabatów nie ma? Ja tam zawsze wolę najpierw obejrzeć i sprawdzić przed zakupem wszystko no i z tym większym wyborem też bym polemizował, ponieważ często jest tak, że na stronie jest coś wystawionego chociaż fizycznie tego nie mają.

6. CudownaPlaneta_pl

CudownaPlaneta_pl Zaciekawiona BB

Pewnie też są,ale teraz przed świętami warto szukać promocji w sklepach internetowych. Jest o wiele większy wybór i ceny zdecydowanie niższe.

7. Tata80

Tata80 Początkująca w BB

Jeśli chodzi o odzież dziecięcą i niemowlęcą to polecam ububu.pl .Wyłącznie markowa odzież tylko polskich producentów m.in. MM DADAK, GT Golińscy, Atut, GT, Wójcik...Taniej niż w sklepach stacjonarnych i gwarancja jakości. 1efd8167f6673451ec5063e5c5279220.jpg

8. Bacran

Bacran Początkująca w BB

Ja też kupuję ubranka dla dzieci przez internet, najbardziej lubię sklep kolorowemarzenia.pl, bo mają tam ogromny wybór odzieży dziecięcej i zawsze kupię wszystko, czego potrzebuję i dla synka, i dla córeczki. Kupuję u nich głównie ciuszki Mariquita (głównie w posezonowej przecenie) i MMDadak.

9. jagodka1231

jagodka1231 Fanka BB :)

10. reklama
  11. Amko_com_pl

Amko_com_pl Zaciekawiona BB

Jeżeli chodzi o wyprawkę dla dziecka,to całość kupisz u nas
    AMKO dla dzieci
    mamy szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

12. merko

merko Fanka BB :)

Ja robiłam w pierwszym uśmiechu. Kupisz wszystko, wózek, łóżeczko, pościel, pieluszki... generalnie wszystkie grubsze gadżety. Wiem że jest sklep stacjonarny w Częstochowie, ale ja kupuje przez neta. A ubranka to głównie na alle!

Poleć forum