reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie robicie zakupy?

Podobnie jak powyżej,jeżeli mowa o zakupach to w grę wchodzą tylko dobre i godne zaufania sklepy internetowe gdzie wiele rzeczy dla swojego dziecka mogę kupić w niższej cenie,naprawdę warto:)
 
reklama
Ja ostatnio coraz częściej przyłapuję sie na tym, że chce być wygodna i zamawiam w internecie ubrania np. znalazłam taki sklep: Odzież damska, moda online - sklep internetowy Magmac - MAGMAC ceny sa naprawdę niskie, ubrania zawsze moge oddać jak sie okaże, że cos jest nie takie jak myślałam. Mam też tą zaletę, że mam taka pracę w której i tak ciągle siedzę w internecie więc mam na to jakąś chwilę aby zamówić sobie spokojnie. Oczywiście nie każdy lubi bez przymiarki bo czasem rzeczywiście to co jest na zdjeciu wygląda inaczej w rzeczywistosci:)
 
Jeżeli chodzi o zakupy to w większości przypadków korzystam z ofert sklepów internetowych i póki co jestem bardzo zadowolona,przynajmniej wiem że są niższe ceny a wybór np artykułów dla dziecka naprawdę szeroki.
 
Tera na naszej stronie Bajkowe Ubranka znajdziecie kilka nowych,ciekawych kolekcji odzieży dla dzieci na lato,warto się o tym przekonać samemu i wybrać to które najbardziej przypadnie Wam do gustu,w razie pytań służymy pomocą:)
 
Ja też już sporo rzeczy kupuję online, tym bardziej że przy dwójce maluchów nie zawsze łatwo wyrwać się z domu. Zamawiam głównie ubrania, książki, kosmetyki czasem coś do domu. Ostatni zakup to jeansowe szorty teraz na lato w tym sklepie.
 
reklama
Do góry