reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Gdzie wstawić łóżeczko?

fretek90

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
możesz też do waszej sypialni wstawić dostawke - czyli mniejsza wersje łóżeczka (np. chicco next to me lub cos innego) lub kosz mojżesza - zajmuje troche mniej miejsca niż łóżeczko :)
Zwłaszcza jeśli maluch bedzie miał tez swój pokój :)

Wtedy w nocy bedziesz go miała przy sobie ale łóżeczko nie zajmie duzo miejsca i zazwyczaj jest mobilne (możesz je przestawic do kuchni na taras itp), a w dzien mozesz też próbowac przyzwyczajac do spania w swoim pokoiku w wiekszym łóżeczku :)

reklama

adzwojcik

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
My jestesmy jeszcze przed... ale chcemy aby mala spala w swoim pokoju. Chociaz partner nie byl od poczatku szalenczo nastawiony na takie rozwiązanie.. jednak go przekonalam ze tam wstawimy maly naroznik i jak beda kiepskie noce to i ja bede spala u malej, on sie za to spokojnie do pracy bedzie mogl wyspac i poszedł na to :) Chociaz ostatnio cos mruczał, że on przecież też może wstawać do małej ale ja sadze, ze wystarczy ze tylko ja bede zmeczona zyciem ;)

littlebabe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Też dobre rozwiązanie, ja bym się przynajmniej wyspała, mój mąż chrapie.. ale raczej nie bedzie chciał się zgodzić na takie rozwiązanie. Chyba, że faktycznie mu Mały bedzie przeszkadzał w nocy, to najwyżej ja się przeniosę.. Niby taka prosta decyzja, a nie wiem jak to rozwiązac :/
Taaa, nie będzie chciał się zgodzić. :p Mój też tak mówił dopóki córka się nie urodziła. Kiedy chodził jak zombie to zmienił zdanie. :D

Mamaona

Rozwiązania
11
Na początku najlepiej żebyś spała z dzieckiem w pokoju. Nie wiesz ile razy będziesz musiała w nocy w stawać, poza tym gwarantuje Ci, że nawet jak maleństwo będzie spało to będziesz sprawdzała co chwilę czy oddycha:)

Aguu

Rozwiązania
5
Taaa, nie będzie chciał się zgodzić. :p Mój też tak mówił dopóki córka się nie urodziła. Kiedy chodził jak zombie to zmienił zdanie. :D
Widzę co facet to inaczej, mój nie słyszał albo nie chciał słyszeć i tylko pytał czy/ile razy się budzili. :D

Jaasna

Rozwiązania
0
My przy każdym dziecku preferowaliśmy opcję, że do roku spało w naszej sypialni, vis a vis naszego łóżka - dla mnie dzięki temu było wygodniej i spokojniej.
Co do męża, mój ma dobry sen i nie narzekał, choć gdy trzeba było, to i on wstawał do dziecka. I nigdy by mi nie pozwolił spać w innym pokoju lub sam gdzieś indziej, bo lubimy się do siebie przytulać ;)

Judka28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hahaha, rozmawialiśmy wczoraj na ten temat. Decyzja zapadła, bedziemy spać na zmianę w pokoiku dziecka ;) ciekawe czy to wypali ;)

HoneyBee

Rozwiązania
0
Nasza mala na poczatku spala w wozku przy lozku. Maz mi ja podawal do karmienia _mi z rana na kroczu ciezko bylo wstawac i sie wygodnie umiejscowic z powrotem w lozku z dzieckiem w rekach jak musialam sie jakos podpierac i takie tam. No i maz robil pieluszki. Do tego bylam bardzo chora no i pomoc meza nie oceniona. Mezczyzni z reguly nie slysza dziecka. Chyba inaczej sa zbudowani. Wiec ja musialam go budzic, a potem to juz szlo. Minus taki nigdy jej nie wynieslismy do jej wlasnego lozeczka.Wprowadzila sie do naszego wyrka w wieku 7 mies. Ale nasza mala jest troche hnb wiec ok. Wezme sie za.nia wkrotce i wyprowadze juz do swojego duzego lozka....

reklama

AnettGrab

Zaangażowana w BB
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
my wlasnie urzadzamy pokój dla Malego i tez pomyslalam, ze to dobry pomysł żeby wstawić jakas kanape czy wersalke nawet do jego pokoju. Lepiej przez pierwsze tygodnie byc blisko maluszka

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry