reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

poszukam czy coś jeszcze mam. Ale ja generalnie ubranka to trzymam na kolejne dziecko.
To co i zbywało, co mialam za dużo to ostatnio dąłam ogłoszenie w lokalnym radio że mam do oddania i zgłosiła się dziewczyna, która spodziewąl się bliźniaków, a została sama. Urodziła chłopca i dziewczynkę i to tylko 2 dni przed terminem, a tego dnia co urodziła była jeszcze w pracy :szok:
To tak jak ja - spakowałam do kartonu, opisałam i na poddasze wyniosłam :tak: - bedzie dla nastepnego szkraba :blink:
No, no, no - tylko 2 dni przed terminem... no i że w pracy.. miała babeczka siłe..
 
reklama
ja mam do oddania za darmo tego typu śpiworek
też różowy, tylko troszkę inny niż ten na zdjęciu :) nie mam go sfotografowanego, ale jak ktoś chętny to postaram się jakieś zdjęcie zrobić :)
To ja poprosze o zdjęcie (do przesłania Madzi) jak i o wysłanie (...)
Dane na priv :tak::-)
Dzwoniłam do niej upewnić sie co ona na to bo chłopca sie spodziewa(w sensie koloru) ale w sumie w czym to przeszkadza...
Jejku, dziewczyny - JESTEŚCIE WIELKIE! :-):-):-)
 
to ten śpiworek :) jeszcze co do przesyłki to zwykłym listem ekonomicznym mogę wysłać gratis :) tyle, że nie wiem kiedy, bo to muszę się z Martynką wybrać :) a przez jej przeziębienie narazie z domu nie wychodzimy :( myślę, że najpóźniej w przyszłym tygodniu bym wysłała
 

Załączniki

  • DSC06640.jpg
    DSC06640.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC06641.jpg
    DSC06641.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 35
mary_mary mam w domu u rodziców pełną torbę rzeczy dla chłopca (moja mama dostała od sąsiadki, która ma 2 synków), jak jeszcze nie zaniosła ich do caritasu (bo miała to zrobić) to wezmę i wyślę Twojej Madzi :) oczywiście gratis :) adres już mam :)
tam są różne rzeczy. nie wiem kiedy Madzia rodzi, ale jest nawet kombinezon na 74, więc może na przyszłą zimę by miała! mam tylko nadzieję, że mama się nie wyrwała już z tymi rzeczami :) eh szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, tak to jest, jak się dostępu do neta nie ma ;) ale teraz będę miała na uwadze Twoją przyjaciółkę :)
 
Ja tez po chrzcinach zaczne szperac, jak na razie poszukam ciuszkow dla siostry Kasiiuli, ale moze dla Madzi tez cos znajde ;-)
 
mary_mary mam w domu u rodziców pełną torbę rzeczy dla chłopca (moja mama dostała od sąsiadki, która ma 2 synków), jak jeszcze nie zaniosła ich do caritasu (bo miała to zrobić) to wezmę i wyślę Twojej Madzi :) oczywiście gratis :) adres już mam :)
tam są różne rzeczy. nie wiem kiedy Madzia rodzi, ale jest nawet kombinezon na 74, więc może na przyszłą zimę by miała! mam tylko nadzieję, że mama się nie wyrwała już z tymi rzeczami :) eh szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, tak to jest, jak się dostępu do neta nie ma ;) ale teraz będę miała na uwadze Twoją przyjaciółkę :)
eehhhh byłoby CUDNIE! :-)
A nawet jeśli już za późno to i tak dziękuje za dobre chęci ;-)
Termin ma na 15 czerwca jeśli sie nie myle...
 
reklama
mary mam napoczete witaminy K i D w kapsulkach, podawalam jakis czas potem juz nie musialam bo karmie butelka, termin waznosci 06.2011, chcesz? albo oddam w dobre rece:tak: jakiejs mamusi:tak:
 
Do góry