reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2009' rozpoczęty przez kilolek, 25 Styczeń 2010.

1. kilolek

kilolek podwójna listopadowa mama

Uznałysmy na czacie, ze brak nam miejsca na tego typu ogłoszenia. Dlatego zakładam ten watek.
    I do dzieła kochane...

2. kilolek

kilolek podwójna listopadowa mama

No to ja będę pierwsza, a co tam...

Mam do odsprzedania ubranko do chrztu dla chłopca: biała koszulka, kremowa kamizeleczka, bordowa krawatka, ocieplane spodenki białe z bordową lamówka, ocieplana kurteczk z bordową lamówka i czapeczka z taką smaą lamówka. Wszystko w rozmiarze 62. Zapłaciłam za to ponad 200zł ale oddam za 50 i dołożę jeszcze buciki.

Jak ktos będzie zainteresowany to mogę wysłać więcej fotek

Załączniki:

3. reklama
  4. ilona212

ilona212 Listopadowa mama 2009

No to teraz ja :-D

Mam na sprzedaz nie otwarte 3 paczki mleka bebiko 1 i 1 puszke bebilonu 1
    Cena do ugadania ;-)

5. dziunka24.

dziunka24. Gość

Ja tez mam cos na sprzedaz ale pewnie nikt nie bedzie chcial :baffled::baffled::baffled:
    Mam sudocrem do sprzedania, ten najwiekszy 250 g za polowe ceny, bo byl otwarty ale zuzyte jest prawie nic. Doslownie czubek palca :-D nie chcialabym zeby sie przeterminowal a uzywac nie bede :no:

6. IzaBK

IzaBK potrójna mama

Ja mam buty narciarskie do sprzedania :tak: dla Mamy, nie dla dzidziusia oczywiscie :-D cy watek obejmuje take takie ogłoszenia?

7. ilona212

ilona212 Listopadowa mama 2009

Mysle ze tak ;-)

8. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

hehe fajnie :-)

ja mam na sprzedarz sterylizator aventa elektryczny gdyby ktos chcial, uzywany kilka razy bo dostalam w spadku z Tomee Tippee od kolezanki i wygodniej mi go uzywac bo wszystkie butle mam wlasnie z TT.

DSC03618.jpg

Ostatnia edycja: 26 Styczeń 2010
  9. IzaBK

IzaBK potrójna mama

więc mam te buty: damskie narciarskie HEAD EZON2.9. soft walk, auto ski walk, double adj profile, metalowe klamry super macro i micro, flex index 4.3, wkładka heat fit. Rozmiar 40, długosc wkładki 260-265 mmm, skorupa 313mm. Buty spędziły niecały 1 dzień na stoku, więc posiadają kilka drobnych otarć. 250 zł :tak:

Załączniki:

• buty.jpg
      buty.jpg
      Rozmiar pliku:
      72,3 KB
      Wyświetleń:
      9
    • buty1.jpg
      buty1.jpg
      Rozmiar pliku:
      75,5 KB
      Wyświetleń: