reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

reklama
mary 25,5 na 17,5 mam nadzieje że mierzyła sobie kuchenkę w środku ;-) i to jest taki MIKROFALOWY STERYLIZATOR DO MIKROFALÓWKI CANPOL (890187105) - Aukcje internetowe Allegro
w takim razie jak jej będzie pasował to umówmy się że początkiem kwietnia na priv wyślesz mi jej adres , a wogóle to dam Ci znać kiedy jadę do PL to mi przypomnisz żebym go wzieła ze sobą ;-) bo skleroza nie boli :-)
Heheh - mam dokładnie taki sam :tak:
Oczywiście mierzyła w środku :tak:
To JA ZAMAWIAM :tak::-p
A dane za pamieci ci przesle zaraz na priv :tak:
(allle sie ciesze :rofl::rofl::rofl:)
 
Ostatnia edycja:
Mam do ODDANIA - mleko NAN 1 w kartonie, nie otwierane i 2 listki VitaK. Koszt to tylko pewnie przesyłka, bo jak jest któraś chętna z Białegostoku - to całkowicie za darmo.
 
reklama
Sam sterylizator czy razem z butlami? :blink:
Przyszła mama chrzestna mojej Soni jest w ciąży(...)
Miałabys jak wysłać do PL..? Jaka cena?

aha - jaka wtyczka?

Mary sterylizator 70zl plus wysylka do PL (nie wiem ile dokladnie wychodzi, musialabym sprawdzic) a w cene wliczone wszystko co na zdjeciu (butle uzywane kilka razy na herbatki i wode)

No ale widze ze juz masz do mikroweli ;-)
 
Do góry