reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

reklama
KUPIĘ
ciuszki po dziewczynce takie bardziej wyjściowe,
śpioszki welurowe
w rozsądnej cenie :cool2:


ja zamieściłam ogłoszenie w dziale sprzedam tu masz linka https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/dla-maluszka-0-3-a-36240/

a mogę jeszcze zobaczyć coś w ciuchach jeśli Cię to interesuje. Mam jeszcze jakieś sukienki, spodnie....jakby co to pisz, a ja wieczorem zrobię zdjęcia i mogłabym Ci wysłać na priw (jeżeli mi go podasz;-))


Jeżeli dziewczyny poszukujecie czegoś konkretnego do dziewczynki do rozmiaru 98 lub 104 to napiszcie do mnie na priw to poszukam w mojej skarbnicy i prześlę zdjęcia
 
ja zamieściłam ogłoszenie w dziale sprzedam tu masz linka https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/dla-maluszka-0-3-a-36240/

a mogę jeszcze zobaczyć coś w ciuchach jeśli Cię to interesuje. Mam jeszcze jakieś sukienki, spodnie....jakby co to pisz, a ja wieczorem zrobię zdjęcia i mogłabym Ci wysłać na priw (jeżeli mi go podasz;-))


Jeżeli dziewczyny poszukujecie czegoś konkretnego do dziewczynki do rozmiaru 98 lub 104 to napiszcie do mnie na priw to poszukam w mojej skarbnicy i prześlę zdjęcia

A Twoja niunia juz 104 :szok: Na moja 5-latke 104 w sam raz :szok:

Ja potrzebuje jakichkolwiek ciuchow na 110 - jakby jakas mama miala to z checia kupie :)
 
hehe fajnie :-)

ja mam na sprzedarz sterylizator aventa elektryczny gdyby ktos chcial, uzywany kilka razy bo dostalam w spadku z Tomee Tippee od kolezanki i wygodniej mi go uzywac bo wszystkie butle mam wlasnie z TT.

Zobacz załącznik 200119
Sam sterylizator czy razem z butlami? :blink:
Przyszła mama chrzestna mojej Soni jest w ciąży(...)
Miałabys jak wysłać do PL..? Jaka cena?

aha - jaka wtyczka?
 
Ostatnia edycja:
ja oddam za friko sterylizator mikrofalowy ale wysyłka dopiero w kwietniu jak przyjadę do PL lub ewentualnie chętny pokrywa koszty wysyłki wtedy wysyłam już dziś:tak: , mi się do kuchenki nie mieści i pożyczyłam od szwagierki
 
ja oddam za friko sterylizator mikrofalowy ale wysyłka dopiero w kwietniu jak przyjadę do PL lub ewentualnie chętny pokrywa koszty wysyłki wtedy wysyłam już dziś:tak: , mi się do kuchenki nie mieści i pożyczyłam od szwagierki

a jakie ma wymiary :confused:
bo przydałby mi się, a jak się do Twojej mikrofali nie zmieści to kto wie czy do mojej wejdzie
 
reklama
ja oddam za friko sterylizator mikrofalowy ale wysyłka dopiero w kwietniu jak przyjadę do PL lub ewentualnie chętny pokrywa koszty wysyłki wtedy wysyłam już dziś:tak: , mi się do kuchenki nie mieści i pożyczyłam od szwagierki
Jej mikrofalówka ma wymiary w środku:
szer 29cm
wys 20cm
Jeśli ten sterylizator by wchodził to ja się piszę :tak: KONIECZNIE :tak:
Staram sie jej pomóc jak moge bo sytuacje materialną ma kiepską...
No i nie spieszy sie z wysyłką - może być kwiecień :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry