reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

reklama
Oddam nianie. Za koszty przesyłki.

Mam ją 2 lata, kupiona była nowa. Uczciwie uprzedzam, ze u mnie nie działa, straszne zaklucenia. Ale u teściów w bloku 500m dalej działa idealnie. Podobno to przez bliskość trakcji kolejowej, ale ja się na elektronice nie znam. Generalnie niania nie używana. Prawdopodobnie mam tez pudełko oryginalne, ale nie mam pewności.
Niania ma 2 kanały i lampkę.
 

Załączniki

  • PIC_0003.jpg
    PIC_0003.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 51
Oddam nianie. Za koszty przesyłki.

Mam ją 2 lata, kupiona była nowa. Uczciwie uprzedzam, ze u mnie nie działa, straszne zaklucenia. Ale u teściów w bloku 500m dalej działa idealnie. Podobno to przez bliskość trakcji kolejowej, ale ja się na elektronice nie znam. Generalnie niania nie używana. Prawdopodobnie mam tez pudełko oryginalne, ale nie mam pewności.
Niania ma 2 kanały i lampkę.

BIORE!! DLA MADZI... zaraz sie odezwe...
 
hihi ale szybko!

Dobry miałam pomysł z tym watkiem, co?

Pomysł genialny rzekłabym :-)
No to tak jak mówiłam - kompletuje różne akcesoria dla przyjaciółki która jest w ciąży i trudnej sytuacji finansowej...
Skoro mówisz że u rodziców działa... to widać faktycznie to kwestia tej trakcji kolejowej a ona blisko koleji nie mieszka :blink:
Podrzuce ci na priv dane... i poprosze o twoje dane i numer konta to wrzuce ci za przesyłke... :tak:
 
a skąd ja ci sukienki wezmę?;-)

Dla dziewczynki mam narzutkę, taki akby właszczyk zapinany na jeden guzik pod szyją z polarku do cgrztu, mniej wiecej na 68. Chcesz?
Tylko nie wiem gdzie go mam, musze posuzkać
 
To jeszcze mam do oddania kombinezonik biały.

Jest welurowy, od spodu ma cienką podszewkę, a w środku cienkie ocieplenie.
Futerko ma takie niewyględne. I na przodzie były ponaszywane pereleczki ale już niewiele ich zostało.
Długość od czubka kapturka do końca nogawek to około 72 cm, od karczku do kroczka jakies 40 + nogawki 17 cm, a rękawki od karczku 27cm. Taka bombka w fasonie.



rękawek

nogawki

kapturek

i te perełki, których nie ma
 
To jeszcze mam do oddania kombinezonik biały.

Jest welurowy, od spodu ma cienką podszewkę, a w środku cienkie ocieplenie.
Futerko ma takie niewyględne. I na przodzie były ponaszywane pereleczki ale już niewiele ich zostało.
Długość od czubka kapturka do końca nogawek to około 72 cm, od karczku do kroczka jakies 40 + nogawki 17 cm, a rękawki od karczku 27cm. Taka bombka w fasonie.



rękawek

nogawki

kapturek

i te perełki, których nie ma
No to juz nie dla "mnie"... ciepło będzie jak ona urodzi... ;-)
 
reklama
To jeszcze mam do oddania kombinezonik biały.

Jest welurowy, od spodu ma cienką podszewkę, a w środku cienkie ocieplenie.
Futerko ma takie niewyględne. I na przodzie były ponaszywane pereleczki ale już niewiele ich zostało.
Długość od czubka kapturka do końca nogawek to około 72 cm, od karczku do kroczka jakies 40 + nogawki 17 cm, a rękawki od karczku 27cm. Taka bombka w fasonie.
bombka to hit sezonu :-p
fajny do chrztu ja mam za soba jednak go juz ... :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry