reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GIEłDA czyli sprzedam, oddam, zamienię

mary mam napoczete witaminy K i D w kapsulkach, podawalam jakis czas potem juz nie musialam bo karmie butelka, termin waznosci 06.2011, chcesz? albo oddam w dobre rece:tak: jakiejs mamusi:tak:
Pewnie że chce :tak:
Każda pomoc mile widziana ;-)
Wrzuce dane na priva

Jak karmisz butla to witamine D3 tez musisz dawac ;-) Tak mi polozna powiedziala:confused:

a mnie powiedziała że jak butlą to nie dawać żadnych witamin:confused::confused::confused::baffled:

:confused::confused::confused: hmm to dziwne. Zaraz zpytam na forum w temacie ; zdrowie..... zobaczymy co dziewczyny napisza.

moja pediatra kazala odstawic i K i D, co lekarz to opinia wiec trzymam sie swojego:tak:
Moja lekarka też mi powiedziała że nie trzeba bo w mleku sa juz witaminy w wystarczającej ilości.. :tak:
Co prawda powiedziała tez ze moge podawać jesli abrdzo chce bo nie przedawkuje(...?? :shocked2:) ale ja uważam inaczej... no bo skąd sie bierze hiperwitaminoza...?:dry:
Tak wiec nie daje witamin dodatkowo

mamulica happy b-day dla synka:-D
STO LAT STO LAT! :-)
 
reklama
Pewnie że chce :tak:
Każda pomoc mile widziana ;-)
Wrzuce dane na priva








Moja lekarka też mi powiedziała że nie trzeba bo w mleku sa juz witaminy w wystarczającej ilości.. :tak:
Co prawda powiedziała tez ze moge podawać jesli abrdzo chce bo nie przedawkuje(...?? :shocked2:) ale ja uważam inaczej... no bo skąd sie bierze hiperwitaminoza...?:dry:
Tak wiec nie daje witamin dodatkowo


STO LAT STO LAT! :-)

mary wyslalam, polecony z piaseczna to ja:tak:
 
A ja juz Kasiiula od jutra zaczynam robic zdjecia ciuszkow dla Twojej siostry. Tylko ze czesc chcialabym sprzedac, czesc oddam za free. Interesuje Cie to?

No i pierwsze ogloszenie:

SPRZEDAM:

Stroj do chrztu. W sklad wchodza: sukienka, spodenki, dwie czapeczki, dorzucam gratis buciki i opaske na glowke.
Cena to 30 zl :zawstydzona/y::zawstydzona/y: jak za drogo to spuszcze :-p
Wszystko jest z takiego sliskiego materialu ( za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy :baffled:) Rozmiar hmm nie wiem, ale Joasia nosi 68/74 i pasuje.


 
A tu rozne ciuchy po Asi i po Miłoszku. Cena i inne informacje jakie bedziecie chcialy uzyskac na priv. Dzis przejde sie na poczte i zapytam o koszt przesylki. Na razie tylko tyle ciuchow, z czasem bedzie wiecej zdjec ;-)

1. Kurteczka NEXT , kolor kremowy, w srodku mieciutki misio. Z metki newborn, ale Asia teraz byla w niej ubrana do chrztu. I byla na styk - Asia nosi 68/74. Stan bardzo dobry, brak plam czy przebarwien.
Zobacz załącznik 201780Zobacz załącznik 201781Zobacz załącznik 201782

2. Ciepły pajac-misio z metki newborn, ale mysle ze jest tak na oko 62. Asiula calkiem niedawno z niego wyrosla. Stan bardzo dobry. Idealny na wiosne czy letnie wieczory.
Zobacz załącznik 201783Zobacz załącznik 201784

3.Pajac cienki welurowy, stan bardzo dobry, z metki 3/6 miesiace, ale Asia urodzila sie 59cm i pajac byl na styk. Moze zalozyla go z trzy razy. Stan bardzo dobry. Rozpinany z doly i przy szyjce z boku. Na drugim misiu jest rozowa kreska, sadze, ze to jakas wada materialu, bo byla od poczatku. Ale mi w niczym nie przeszkadzala.
Zobacz załącznik 201785Zobacz załącznik 201786

4.Pajac welurowy, zalozony moze z dwa razy, firmy Marks&Spencer, z metki newborn, ale na moja 59cm corke byl akurat. Rozpinany z tylu i na dole. Stan bardzo dobry, jak nie idealny ;-)
Zobacz załącznik 201787

5.Body. Te po lewej czesciej uzywane, te po prawej tylko raz wyprane, bo jak je dostalam byly juz za male. Rozmiar z metek 1M. Body w paski rowniez 1M.Stan bardzo dobry.
Zobacz załącznik 201788Zobacz załącznik 201791


Ide przewinac Asie, zaraz dalszy ciag :)
 
6. Spodenki, bardzo cieple, grube, welurowe, rozmiar z metki 0/3 mc, Stan bardzo dobry.
Zobacz załącznik 201792

7.SPRZEDANY

8.Kombinezon sztruksowy, gruby, rozmiar z metki 6-9, stan bardzo dobry
Zobacz załącznik 202148Zobacz załącznik 201797

9.Bluzeczki. Po lewej firmy George, rozmiar 1m, stan dobry, bez plam i przebarwien. Ta po prawej SPRZEDANA.
Zobacz załącznik 201798

10. Spodenki George, bardzo fajne i wygodne, rozmiar 3-6 miesiecy, stan dobry.
Zobacz załącznik 201799Zobacz załącznik 201800
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
11. Spodenki welurowe,firmy Baby Code, 68 cm, rozpinane na dole. Stan bardzo dobry.
Zobacz załącznik 201801

12. Bluzeczka z krotkim rekawem, rozmiar z metki 3/6 miesiecy, stan dobry.
Zobacz załącznik 201802

13. Spodenki na szelkach, stan dobry, 0/3 miesiecy.
Zobacz załącznik 201804Zobacz załącznik 201805

14.Słodkie czapeczki. pierwsza cienka, mieciutka, bawełniana, stan bardzo dobry. Asia ma obwod głowki 40cm i na nia akurat pasuje. Druga czapeczka firmy NEXT, z przodu daszek, z tylu gumka, z jednego boku "kieszonka". Rozmiar z metki 0-3 miesiecy. Stan bardzo dobry.
Zobacz załącznik 201806Zobacz załącznik 201807Zobacz załącznik 201808

15.Paputki.Dł. 10cm. Stan bardzo dobry.
Zobacz załącznik 201809

16. Rózowa, gruba czapeczka. Na moje ok rozmiar 38cm ;-)
Zobacz załącznik 201810
 
17. Rózowe body z myszka ;-) rozpinane calkowicie na ramionach - przez co bardzo wygodne w zdejmowaniu jak dzidzi sie zakupka :-D, cieniutkie, stan dobry, 56 cm, Baby Code.
Zobacz załącznik 201811Zobacz załącznik 201812

18. Kurtka dwustronna. Z jednej strony misiek, z drugiej bawelna (tak mysle :szok:), nie znam sie na materialach :-( niestety brak metki i nie wiem jaki rozmiar, ale znow na moje oko 68/74 cm. Stan bardzo dobry.
Zobacz załącznik 201813Zobacz załącznik 201814

19.Sprzedane ;-)

20.Seledynowy rampers.62 cm, stan dobry. Rozpinany z tylu i na dole.
Zobacz załącznik 201861

21.SPRZEDANE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
17. Rózowe body z myszka ;-) rozpinane calkowicie na ramionach - przez co bardzo wygodne w zdejmowaniu jak dzidzi sie zakupka :-D, cieniutkie, stan dobry, 56 cm, Baby Code.
Zobacz załącznik 201811Zobacz załącznik 201812

18. Kurtka dwustronna. Z jednej strony misiek, z drugiej bawelna (tak mysle :szok:), nie znam sie na materialach :-( niestety brak metki i nie wiem jaki rozmiar, ale znow na moje oko 68/74 cm. Stan bardzo dobry.
Zobacz załącznik 201813Zobacz załącznik 201814

19.Świetny, polarkowy pajac. Rozpinany od gory az do stop. 74 cm. Stan dobry (na kolnierzyku troche "kulek" ale niewatpliwe da sie je wyskubac;-))
Zobacz załącznik 201815

20.Seledynowy rampers.62 cm, stan dobry. Rozpinany z tylu i na dole.
Zobacz załącznik 201817

21.Spodenki na szelkach, stan bardzo dobry, z metki 6-9 miesiecy, cienki sztruks, rozpinane na dole.
Zobacz załącznik 201820Zobacz załącznik 201821

ile chcesz za nr 19?:-p
 
Do góry