• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Gratulacje dla Marcowek

reklama
no i ja także przyłączam się do Gratulacji dla dziewczyn, które mogą już przytulić swoje maleństwo :) Mam nadzieję i ja niedługo do Was dołącze pozdrawiam i powodzenia :tak::tak::tak:
 
:-) Gratulacje dla wszystkich nowych mam! A my cała reszta jeszcze czekamy:sorry:
Myślę, że kolejne dni i tygodnie to będzie dopiero Baby Boom:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry