• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Gratulacje dla Marcowek

dziewczyny, strasznie Was przepraszam, ale juz sama nie wiem, kto sie rozpakował, bo mamy takie tempo, że nie nadążam!
gratuluję wszystkim mamusiom!!!!!! :-)

i dziękuję również Wam :-)
 
reklama
dziewczyny, strasznie Was przepraszam, ale juz sama nie wiem, kto sie rozpakował, bo mamy takie tempo, że nie nadążam!
gratuluję wszystkim mamusiom!!!!!! :-)

i dziękuję również Wam :-)

Możesz zaglądnąć na listę rozpakowanych mamusiek tam się dowiesz :)


mirosia Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!!!!
 
Jej, ale tempo, Mirosia miałaś termin dzień przede mną i co ja mam teraz mysleć!:-)

Graaatuluje ci bardzo, zwłaszcza że poród ekspresowy:-) duzo zdrówka dla Was!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry