• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Aniu wiem co czujesz moj maz jakies dwa lata temu wyjechal na pol roku do Danii i to byla nasza pierwsza dlugo rozlaka myslalam ze umre bez niego:-( ale naszczescie to byl jedyny raz ;-)
 
reklama
Misiówka ale ci zazdroszcze tych zakupow ;-) mi maz obiecal wieksze zakupy w zeszly poniedzialek i tak codziennie mu cos w pracy wypadalo ze musial zostac dluzej wczoraj musial jechac wujkowi na budowie pomagac dzisiaj jechal na zuzel i tak codzien cos mam nadzieje ze sie w tym tygodniu doczekam tych zakupow :-D:-D:-D
 
ANIA musisz pogadać ze swoją gin....bo jeśli nie wystawi Ci takiego zaświadczenia to będziesz musiała wrócić do pracy...zwolnienie nie może być dłuższe niż 182 dni:-(
 
a ja najpierw musze czekac w kolejce na pobranie krwi wtedy dadza mi glukoze i jeszcze godzine bede musiala czekac w przychodni na kolejne pobranie krwi:baffled: jak sobie pomysle e mam tam tyle siedziec to juz mi sie odechciewa:zawstydzona/y:
 
a niewiem moze i z palca:-D jeszcze niemialam badania na cukier ale mi to obojetne moga mnie kluc ile chca:-D tylko niechce mi sie tyle tam siedzie:-D cale szczescie mam znajoma w kiosku ktory znajduje sie w przychodni to sobie gazety zawsze pozyczam jak dlugo musze siedzie;-) ludzie zawsze tak dziwnie na mnie patzra jak cochwila z inna gazeta przychodze:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry