reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kochane dziewczyny
Ja również życze Wam Spokojnych 9 miesiecy z dzidzia w brzuszku.
niech Wasze "male" szczescie zdrowo rośnie i szczesliwie.
A na koncu tej drogi niech beda same expresowe i bezbolesne porodu
POWODZENIA
 
Witajcie!
Zaglądałam tu chyba wczoraj, czy przedwczoraj i nic się nie działo! A dzisiaj proszę! Wątek fantastyczny jak na moje z powodu tych wszystkich postów mam grudniowych 2007. To bardzo miłe, że tak pięknie nas witacie. Ja test robiłam 31 marca. Wyszedł pozytywny. Okresu nadal brak, ale mój dr chce mnie zobaczyć dopiero 17 kwietnia, bo wtedy będzie mógł już więcej powiedzieć. Boję się w sumie tej wizyty. W pierwszej ciąży po tygodniu od daty niepojawienia się miesiączki dostałam plamień i początek ciąży był trudny. Bałam się, że poronię. Trwało to kilka dobrych tygodniu. Potem, jak plamienia odeszły była chwila ciszy i zaraz zdiagnozowana niewydolność szyjki macicy. 3majcie za mnie kciuki, bardzo bardzo proszę! No i żebym dałą radę potem, jak będę mieć już 2kę.
Pozdrawiam Was serdecznie
 
Trzymamy kciukaski :-)
No to obie będziemy mieć już dwójeczkę, ja też mam już na stanie jedno dziecię z grudnia 2007 a w przyszłości jeszcze jedno lub dwójkę planuję ;-) Może znowu będę oblegać wątek grudniówek, ale tym razem 2009;-)
 
Pocichutku sie dopisuje. Nie bede narazie za duzo sie udzielać bo boje sie... Byłam na sierpniowkach i musialam je opuscic wiec poczekam na usg ...;-)
 
CYPRYSIOWA bedzie dobrze zobaczysz a kto tu zawita juz z nami zostaje:D
Mamusie nie wiem jak wy ale ja sie staje uzalezniona od tego forum:)
 
Hej Dziewczyny! Ale tu u Was milusio. Mam nadzieję że pozwolicie mi tu czasem pobaraszkować bo w sumie to mam termin na 25 listopad ale moje dzieci nie sieszą się na świat i tak celuję na 1 grudnia. Marcinka tez miałam urodzić 26 czerwca i postanowił zawitać 2 lipca.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę spokojnej ciąży.

Któraś mama ma dzieciątko z 19.12 - mój mąż jest urodzony właśnie 19.12.
 
Witam mamusie powiem jedno jestem z Sierpniówek i my na forum naszym też uzaleznione czujemy się tam już jak w rodzinie.Ja też pamiętam jakie były moje początki :-)
Cyprysiowa tylko nie zapomnij o nas :-D
 
Kornelko nie zapomne ;-)

No własnie dlatego nie chce się narazie czesto udzielac bo pamiętam jak musialam opuscic sierpien (w sumie to do konca nie opuscilam ;-)) Tak było mi bardzo przykro... no nic teraz napewno bedzie dobrze!! Biore sobie Duphaston i wypoczywam :)

monikaa uzalezniona? No co ty hihi ja tu od 2005roku codziennie musze wejsc (no chyba ze brak netu) Tylko że wczesniej pod nikiem mamaCyprysia na grudniu 2005 a teraz jako Cyprysiowa :)

Anka wpadaj wpadaj :)
 
reklama
Witam,
najprawopodobniej dołączymy do grona grudniowych mamuś i tatusiów... po raz pierwszy... 2 kwietnia zobaczyliśmy dwie kreski na teściku a 3 kwietnia lekarz potwierdził iż mamy dzidziusia. Mamy nadzieję, że przyjmiecie nas do swego grona
;-)
gratulacje dla wszystkich aktualnych i przyszłych mamusi i tatusiów
 
Do góry