reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

kacha_wawa Przykro mi. Trzymaj sie :-(

Ja robiłam w piątek bete, jutro idę jeszcze raz zeby zobaczyc jak sobie rosnie. Tak sie boje ze do wizyty i usg chyba co chwile bede latac na betke :tak:
Ogólnie czuje sie strasznie, okropne mam mdlosci i chyba to przez Duphaston bo w 1 i 2 ciazy w ogole mnie nie mdlilo.Ale sie ciesze, bo czuje przynajmniej ze cos sie dzieje ;-)
 
reklama
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
witam :) dziewczyny na pewno dacie rade z dwojka malenstw. To jest najpiekniejsze co nas w zyciu moze spotkac :) ja mam nadzieje ze tez bede sie juz niedlugo cieszyc.. :) moje byloby pierwsze :) pozdrawiam mamusie trzymajcie sie cieplo
 
Witajcie dziewczyny pierwszy raz jestem na tym forum nie smialo dolanczam sie do was bo juz poronilam 5 razy ale mam synka strasznie sie boje ze i tym razem poronie w piatek dwie kreski jestem po planowanej @ 10 dni do lekarza 18.4 zaczelam brac aspiryne od piatku.
 

Załączniki

  • do nasza.2.jpg
    do nasza.2.jpg
    199,2 KB · Wyświetleń: 101
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAFASOLKOWANYCH!

Pytia u Ciebie jakby większa różnica... U mnie rok i 7 miesięcy, ale co? No muszę dać radę! Chciałam małą różnicę to ją będę mieć! Rocznikowo tylko rok. Oby wszystko było ok. Do 17 chyba nie dam rady wy3mać z oczekiwaniem na wizytę! I ciekawe jak to jest z takim maluszkiem zimą? Może kótraś z grudniówek 2007 co nieco napisze? I na duchu podniesie?

Pozdrawiam
 
Plina nie martw się... z tymi testami bywa dziwnie, lepiej odczekać jeszcze ze dwa dni i zrobić znowu.
mnie lekarz już tydzień temu powiedział na usg że widzi ciążę, nakupiłam więc testów (osiem;-)) bo powiedział że już kreseczki powinny mi wyjść, więc robiłam codziennie i patrzyłam, wpatrywałam się, pod kątem, pod światło i nic!
wczoraj zauważyłam lekką smużkę, do dziś nie mam pewności czy to kreska czy tylko wyżłobienie - gdzie powinna być, bo wyobraźnię mam dużą. jutro mam termin miesiączki a dziś pojawiło się jakieś plamienie. piersi przestały mnie boleć...
od tygodnia biorę duphason, odpoczywam, i chyba już zrobiłam wszystko żeby moje malutkie ocalić, ale nie wiem czy się udało..
tak się martwię - pewnie jak Wy wszystkie, trzymajmy się dziewczyny mocno, nie dajmy się zwątpieniu, choć sama widzę jak to ciężko,
i mam nadzieję że będzie dobrze
 
hej Anthea, tak więc baaardzo za Ciebie trzymam kciuki!! życzę Ci aby wszystko się udało. Ja czuję że @ się zbliża więc nic z tego. Może to i dobrze, bo co z tego że dzidzia to moje marzenie, jak tak naprawdę wszystko jest przeciwko temu. Jestem z chłopakiem ponad 4 lata, ale mamy po niecałe 22 lata, ja studiuję na 3 roku dziennie, On jest sportowcem i co około 3 lata będziemy zmieniać miasto, Jemu jakoś nie śpieszy się do zaręczym, choć wiem że bardzo mnie kocha,uważa że jesteśmy jeszcze za młodzi. Jego mama to tradycjonalistka bardzo wierząca więc nie ucieszyłaby się z nieślubnego wnuka :( no cóż pozostaje mi czekać.. jeszcze raz zycze Wam dziewczyny aby Wam sie udalo :) pozdrawiam
 
Czesc
Aniamanu ja tez tu tak niesmialo (pod koniec stycznia poronilam) Miejmy nadzieje ze bedzie dobrze!!

anthea ja robilam test dzien po @ i wyszedl negatyw, po tygodniu dalej nie przychodzila wiec powtorzylam i byl pozytyw :)

W piatek dla upewnienia robiłam bete hcg i wyszla 281 a dzis powtorzylam zeby sie upewnic ze rosnie i bylo juz 1015 :) Jestem na jakis czas spokojna :-D
 
reklama
Aniamanu ja poronilam 2 razy i w koncu doczekalam sie szczesliwego rozwiazania. Tez bralam duzo lekow, 3x1 duphaston przez 16 tygodni, 2 x dziennie luteine dopochwowa przez cala ciaze i zastrzyki w brzuch przez cala ciaze, kwas foliowy i zelazo, ale warto bylo sie przemeczyc dla mojego kochanego synka.

Little_mi w tym roku zima to raczej do jesieni byla podobna wiec bylo OK. Wiadomo że ze spacerkami bylo gorzej niz w inna pore roku ale ja sie pocieszalam tym ze w lato jest bardzo goraco i z wielkim brzuchem w ostatnich miesiacach ciezko a i maluszki byly by zmeczone upalami, a tak to bylo ok. Moj mluszek cala zime byl zdrowy, zero przeziebien czy chorob. Raz tylko milam katarek ale juz w marcu i dlatego ze sie spocil w samochodzie a potem w sklepie go chyba przewialo (bylismy z nim w markecie budowalnym).

A i witam wszystkie nowe podwojone kobitki. Mamusie z grunia 2007 sluza pomoca. Zapraszamy na nasz watek i do naszej galerii maluszkow. Zobaczycie jakie fajne bede Wasze maluszki bo wszystkie GRUDNIOWKI sa SLICZNE
 
Do góry