• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

no to ja tez wyrodna, bo tez mma czas na bb, ba jestem jeszcze nalogowcem nr 1:szok::szok::szok::szok:
no Ty to już dawno zostałaś przyjęta do klubu wyrodnych matek;-):-D

No i mój dzieć się obudził i oczywiście woła mamusię:angry:
Dziewczyny czy Wasze dzieci są tak grzeczne, że siedzicie tutaj, a dzieciaki się same bawią? Bo mój zajmie się sobą przez maks 5 minut:-(
moja ostatnio przez te zęby stała się okropna i ciągle by coś chciałą ale ja sie nie daję. Jak wiem że nie jest śpiąca, głodna albo mokra to dostaje zabawki i ma się bawic
 
reklama
Hej laseczki !! Co tam slychac? U mnie ok, nie mam kurcze czasu tak na spokoj posiedziec i popisac, a takie nadrabianie raz dziennie jest wkurzajace:baffled: Odebralam dowod, pochodzilam z malym, a teraz znow siedze w domku i sie gotuje. Nie wiem jak Wy wytrzymywalyscie przedtem te upaly, bo mama mowi, ze teraz to i tak jest chlodno:errr:Moj dziec wciaz tylko pelza, ale porusza sie juz z predkoscia swiatla:-DBiedny moj piesek, piec razy wiekszy, a ucieka przed takim pelzajacym malym szkrabem:-D:-DNo i oczywiscie wszystkie kwiatrki, ktore byly w zasiegui reki poobrywane :tak::tak:Babcia chyba sie ucieszy jak pojedziemy hehe :-D:-DA Ty Mamusia kiedy jedziesz?? SPakowana? Ile wyszlo tereb?
 
Hej laseczki !! Co tam slychac? U mnie ok, nie mam kurcze czasu tak na spokoj posiedziec i popisac, a takie nadrabianie raz dziennie jest wkurzajace:baffled: Odebralam dowod, pochodzilam z malym, a teraz znow siedze w domku i sie gotuje. Nie wiem jak Wy wytrzymywalyscie przedtem te upaly, bo mama mowi, ze teraz to i tak jest chlodno:errr:Moj dziec wciaz tylko pelza, ale porusza sie juz z predkoscia swiatla:-DBiedny moj piesek, piec razy wiekszy, a ucieka przed takim pelzajacym malym szkrabem:-D:-DNo i oczywiscie wszystkie kwiatrki, ktore byly w zasiegui reki poobrywane :tak::tak:Babcia chyba sie ucieszy jak pojedziemy hehe :-D:-DA Ty Mamusia kiedy jedziesz?? SPakowana? Ile wyszlo tereb?
4 torby, duza kosmetyczka:tak::tak::tak:
jutro o 5-6 rano
 
Hej laseczki !! Co tam slychac? U mnie ok, nie mam kurcze czasu tak na spokoj posiedziec i popisac, a takie nadrabianie raz dziennie jest wkurzajace:baffled: Odebralam dowod, pochodzilam z malym, a teraz znow siedze w domku i sie gotuje. Nie wiem jak Wy wytrzymywalyscie przedtem te upaly, bo mama mowi, ze teraz to i tak jest chlodno:errr:Moj dziec wciaz tylko pelza, ale porusza sie juz z predkoscia swiatla:-DBiedny moj piesek, piec razy wiekszy, a ucieka przed takim pelzajacym malym szkrabem:-D:-DNo i oczywiscie wszystkie kwiatrki, ktore byly w zasiegui reki poobrywane :tak::tak:Babcia chyba sie ucieszy jak pojedziemy hehe :-D:-DA Ty Mamusia kiedy jedziesz?? SPakowana? Ile wyszlo tereb?

mamuska juz spakowana...yszlo jej na dzien dzisiejszy toreb 4:baffled:
ale jeszcze w 5 wpakuje jedzonko Karolinki a do 6 kosmetyki:shocked2:
maz sie z nia ma co nie:-D
TYGRYS znikl , nikt nie wiem co sie z nia stalo...od ostatniego porwania z wanny przez jej meza juz sie nie pokazuje...pozatym wiesz...TYGRYS ma nowe mieszkanie i juz nie chce z nami pisac...ona jest swiatowa:szok::-D i ma nas gdzies....
Kokusie walczy ze swoja corka bo probuje ja owinac sobie wokolo paluszka....ale Kokusia dzielna kobietka i karze jej sie bawic i juz:-D
Kana sie nie pokazuje bo jej malutka ma goraczke i najprawdopodobniej to 3dniowka
LANDRYNY synek jak zwykle spi i rowniez przeszedl 3dniowe i teraz wyglada jak biedrona...;-)
Rano odbyl sie spor na watku opiekunczym;-) na temat danonow i misiowych jogurtow...zadyma opanowana,wszytscy zyja , nikt sie nie pobil
OLCIA,EDEE I PYTIA probuja umowic sie w Ustroniu ...
Asiulkaa wieczorkiem wklei nam zdjatka z wesela...wpradwzie nie te od fotografa ale wyszarpane od znajomych:-)
Diety kaszanianej ciag dalszy...
a BECIAK wozi sie nowa fura w sportowej wersji,lasnuje sie jak tylko sie da i nam reszcie tylko na gulu robi...:)
 
mamuska juz spakowana...yszlo jej na dzien dzisiejszy toreb 4:baffled:
ale jeszcze w 5 wpakuje jedzonko Karolinki a do 6 kosmetyki:shocked2:
maz sie z nia ma co nie:-D
TYGRYS znikl , nikt nie wiem co sie z nia stalo...od ostatniego porwania z wanny przez jej meza juz sie nie pokazuje...pozatym wiesz...TYGRYS ma nowe mieszkanie i juz nie chce z nami pisac...ona jest swiatowa:szok::-D i ma nas gdzies....
Kokusie walczy ze swoja corka bo probuje ja owinac sobie wokolo paluszka....ale Kokusia dzielna kobietka i karze jej sie bawic i juz:-D
Kana sie nie pokazuje bo jej malutka ma goraczke i najprawdopodobniej to 3dniowka
LANDRYNY synek jak zwykle spi i rowniez przeszedl 3dniowe i teraz wyglada jak biedrona...;-)
Rano odbyl sie spor na watku opiekunczym;-) na temat danonow i misiowych jogurtow...zadyma opanowana,wszytscy zyja , nikt sie nie pobil
OLCIA,EDEE I PYTIA probuja umowic sie w Ustroniu ...
Asiulkaa wieczorkiem wklei nam zdjatka z wesela...wpradwzie nie te od fotografa ale wyszarpane od znajomych:-)
Diety kaszanianej ciag dalszy...
a BECIAK wozi sie nowa fura w sportowej wersji,lasnuje sie jak tylko sie da i nam reszcie tylko na gulu robi...:)
Amen ;-)
 
mamuska juz spakowana...yszlo jej na dzien dzisiejszy toreb 4:baffled:
ale jeszcze w 5 wpakuje jedzonko Karolinki a do 6 kosmetyki:shocked2:
maz sie z nia ma co nie:-D
TYGRYS znikl , nikt nie wiem co sie z nia stalo...od ostatniego porwania z wanny przez jej meza juz sie nie pokazuje...pozatym wiesz...TYGRYS ma nowe mieszkanie i juz nie chce z nami pisac...ona jest swiatowa:szok::-D i ma nas gdzies....
Kokusie walczy ze swoja corka bo probuje ja owinac sobie wokolo paluszka....ale Kokusia dzielna kobietka i karze jej sie bawic i juz:-D
Kana sie nie pokazuje bo jej malutka ma goraczke i najprawdopodobniej to 3dniowka
LANDRYNY synek jak zwykle spi i rowniez przeszedl 3dniowe i teraz wyglada jak biedrona...;-)
Rano odbyl sie spor na watku opiekunczym;-) na temat danonow i misiowych jogurtow...zadyma opanowana,wszytscy zyja , nikt sie nie pobil
OLCIA,EDEE I PYTIA probuja umowic sie w Ustroniu ...
Asiulkaa wieczorkiem wklei nam zdjatka z wesela...wpradwzie nie te od fotografa ale wyszarpane od znajomych:-)
Diety kaszanianej ciag dalszy...
a BECIAK wozi sie nowa fura w sportowej wersji,lasnuje sie jak tylko sie da i nam reszcie tylko na gulu robi...:)
super to ujelas, zreszta jak zawsze
pyciol górą:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry