• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

hej dziewczynki jakos ostatnio nie mam weny do pisania od czwartku moj mezus mial urlopik wiec bylismy razem w niedziele przyjechala moja mamunia , tak sie za nia stesknilam :zawstydzona/y: a dzis szary powrot do rzeczywistosci.......... wogule dopadl mnie jakis dol:-(:-(:-(nic mi sie nie chce chodze i nawet zaliczylam juz poranne lanie łez:-(zero ochoty na nic nawet na bb wiec ciuchutko sobie bede siedziec i czasem podczytam
Tygrysku kochana nasza:*:*:* głowka do góry:*:* nie smutkaj sie.....:zawstydzona/y:
łoooo, to ja widze, że nie tylko nasze dzieci razem sie psują ale i my same:-(
mnie też sie dzisiaj nicu nie chce i nawet jeszcze nic nie zrobiłam w domciu i wstyd sie przyznać ale chodzimy z Kubuniem w piżamach:zawstydzona/y:. tylko u mnie to takie nie chce mi sie po meczącym weekendzie i pewnie jak wyjdzie słonko to minie:tak:

no to widzę, że nie tylko ja taka dziś zdołowana, witajcie dziewczyny w klubie...a jeśli macie ochotę zapomniec na chwilę o swoich dołkach to ja poproszę was o pomoc i obiektywną opinie:elvis:bo sama nie wiem, czy odpuścić i spokornieć, co i tak nic nie zmieni, bo będę wszystko w sobie dusić, czy dalej się awanturować, a jeśli chodzi o dziecko to w jego obronie i do końca świata moge się awanturować:tak:a wściekła jestem taka, że aż mi sama łzy lecą ze wściekłości:wściekła/y::angry:
JEJUSIU BABECZKI CO wAM DZISIAJ JEST...DZIECIACZKI ZDROWE, BABY ZDROWE, DOM CALY NIO TO CZEGO Wam brakuje;p hahha oj porzuccie smutki usmiech ale raz!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak:
:wściekła/y:No ładnie nie było mnie prawie trzy dni a nikt nawet tego nie zauważy:szok: A więc takie jesteście.....:dry::-(to ja robię focha i idę się witac z mężykiem:tak:

No a tak wogóle to dzień dobry niedobrzyce:-)
Ja jestem usprawiedliwiona...dopiero sama wróciłam do żywych, aktywnych BB....:-p:-p
A i Kokusiu dziekuje slicznie za przekazywanie information ode mnie :* kochana z Ciebie kobitka;*:*:*
 
reklama
Landrynka, a ile Twojemu małemu schodziła ta wysypka po 3 dniówce..bo Mari wysypało tak dosc wczoraj,ale widze,ze dzisiaj rano ma jeszcze wiecej....

2 dni schodzila a moze nawet i do 5 wiec sie nie przejmuj ja mialam taki olejek ktory mu przyspieszyl schodzenie plamek... ale fajnie tak wygladaja jak biedronkiiiiii ja to sie smialam z mojego biedronkowego:-D
 
2 dni schodzila a moze nawet i do 5 wiec sie nie przejmuj ja mialam taki olejek ktory mu przyspieszyl schodzenie plamek... ale fajnie tak wygladaja jak biedronkiiiiii ja to sie smialam z mojego biedronkowego:-D

kanuiu u nas tez chyba na 2 czy na 3 dzien bylo apogeum wysypki biedronkowej a potem znikla chyba na 4 dzien doslownie przez noc:baffled:
dziekuje za odp.....to raczej nie na ten wątek temat ,więc bardzo PRZEPRASZAM szeryfa...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Mam nadzieje ,ze nam też zniknie....:tak:
 
reklama
nio śmiesznie smiesznie...Marika ma głownie na głowce, szyjce, napleckahc do polowy i tak samo na dekoldzie.....reszta czysta....

moj to nawt mial na nozkach:-D
a moj amo co min sie pytal to zejdzie zejdzie juz mnie nerwica brala wrr a ja na to ZEJDZIE kochanie wroci do normalnego koloru:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry