• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dwoje zakochanych ludzi
jest wspaniałaym dowodem na to,
że całość może byc doskonalsza,
niż jego poszczególne części.

Sam człowiek czuje się zagubiony,
przy drugim człowieku czuje,
że jego zycie może byc wypelnione
pokojem, czułościa i radością.

Tygrysku wiele wspólnych szczęśliwych latek
życzy Magda, Paweł i Juleczka oczywiście

babelki.gif
babelki.gif
babelki.gif
babelki.gif
babelki.gif



gorzko gorzko!!!!:-D:-D
oj Madzienko dziekujemy ślicznie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p
ojjjjjjj Tygrysku zyczmy Wam duzo wspólnie spędzonych latek w ogromnej miłosci i szczesciu:*:*:*

ja kanusi kochanej dziekujemy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::tak::tak:

a ja juz tez wrocilam z dworu i patrze a tu komputer wlaczony hihihihii gapa zapomnialam wylaczyc:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

na poczatek zamowilam lazanie , pozniej lody z bita smietanka i owocami ( bita smietana moze sie pozniej przydac hihihi w wiadomym celu:-p:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:) oczywiscie butelka winka a potem to juz na przegryche owocki i takie tam slodkosci:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: oczywiscie swiece:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale to wszystko o 20 ja Fifi usnie:happy::happy::happy::happy:
 
witajcie dziewczynki,
kurcze ja nawet nie mam was kiedy nadrobić
chciałam się już z wami pożegnać, bo nie ma szans, żebym nawet na sekunde do was wpadła, prasowanko skończone, nawet już moje ciuszki gotowe, żeby wrzucić je do torby;-):tak:jeszcze idziemy po jedzonko na droge, i wymienić kasiorkę na euro, i pakowanie.....chyba dziś spać nie będę:baffled:
wyjazd ok 2....niestety...
do napisania:-Dza jakieś 2-3tygodnie, pewnie nie dam rady nawet zajrzeć, tylko mnie oszczędźcie w waszej produkcji;-):tak:
wszystkiego naj dla wszystkich solenizantów, BUŹKA dziewczyny
 
no dokladnie usnol mi na rekach w samochodzie jak wracalismy no i spal do wtedy co pisalam posta :-D:-D:-D skad wiedzialas :szok:
no ja nie wiem co to moje dziecko ma ze tak ciagle spi nawet teraz:szok:

to nie było trudne:sorry2:
:-D:-D

witajcie dziewczynki,
kurcze ja nawet nie mam was kiedy nadrobić
chciałam się już z wami pożegnać, bo nie ma szans, żebym nawet na sekunde do was wpadła, prasowanko skończone, nawet już moje ciuszki gotowe, żeby wrzucić je do torby;-):tak:jeszcze idziemy po jedzonko na droge, i wymienić kasiorkę na euro, i pakowanie.....chyba dziś spać nie będę:baffled:
wyjazd ok 2....niestety...
do napisania:-Dza jakieś 2-3tygodnie, pewnie nie dam rady nawet zajrzeć, tylko mnie oszczędźcie w waszej produkcji;-):tak:
wszystkiego naj dla wszystkich solenizantów, BUŹKA dziewczyny

szerokiej drogi kochani,uwazajcie na siebie...i to ze macie wersje sportowa:-D nie oznacza ze macie szalec:huh::huh:
 
Hejo laseczki.
wpadłam się przywitać:tak:
Byłysmy rano na ćwiczonkach i o dziwo pierwszy raz Bianka zniosła jej cierpliwie, oby tak dalej :tak:

Wszystkiego Najlepszego dla Bartusia
:-):-):-)

i Naszego Tygrysia;-)r~ównież :-):-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry