tygrysek82
Fanka BB :)
Czy jest na sali ktoś kto mieszka na ostatnim pietrze ???? ( blokowcy)
mam pytanie odnośnie odpowietrzników (grzejniki) na ostatnich pietrach
mam pytanie odnośnie odpowietrzników (grzejniki) na ostatnich pietrach
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
ja bede mieszkała ale na przeodstatnim...i o tych sprawach jeszcze nie wiec o co lottoCzy jest na sali ktoś kto mieszka na ostatnim pietrze ???? ( blokowcy)
mam pytanie odnośnie odpowietrzników (grzejniki) na ostatnich pietrach

No Pyciol ale mi pomogłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!ja bede mieszkała ale na przeodstatnim...i o tych sprawach jeszcze nie wiec o co lotto![]()










Gratulujemy kolejnych zębaliPrzyszlam sie pochwalic ze Alus ma dwa kolejne zabki do kolekcji tym razem na gorze wyszly dzis wyczolam z ranca maly wogole nic po sobie nie dal poznac ze wchodza tym razem obeszzlo sie bez goraczki... teraz to dziabie na maxa![]()

Landrynko a ile mały ma cm?dzis bylismy na zakupach no i kazdy sie pyta ile maly ma miesiecy i daja mu okolo 13-14a on dopiero 8 skonczyl taki dlugi jest
ja mam pytanie sory ze tutaj ale jakie macie foteliki do samochodu i do ilu kg???

U nas teraz w nocy jest ok 24stopni, a Filip spi w cieniutkim pajacyku pod kocykiem, bo w bodziaku miał zimne rączki i nóżki.a jeszcze co do nocek - to widzę że ubieracie już cieplej maluszki na noc... a my nadal śpimy w samym bodziaku, ale u nas w pokoju nawet przy uchylonym oknie jest w nocy ok 20 stopni.
I my sie podpinamy pod te piękne życzonka:-)Sto lat sto lat niech żyje żyje Nam, a kto ???
SZERYFnasz kochany
dużo zdrówka Kamilko z okazji osiemnastki ;-);-);-), spełnienia marzeń, i pociechy z mężczyzn Twojego życia(bądz dla nich dobra )
Trzymamy kciuki, żeby wszystko bylo ok i czekamy na wieści;-)Hey
Ja zaraz lece do endokrynologa i ciekawa jestem co powie.
Dam znać .
Widzisz Tygrysku a tak się martwiłas, a to przecież bylo wiadome, że Filipek się spisze na medaloj kochana mam zlote dziecko w drodze do mojej mamy przez 20 minut spiewal gadal bawil sie , wypil herbatke i zasnalobudzil sie jak pan konduktor znosil go z pociagu hihihi
a w drodze powrotnej bawil sie gadal i spiewal godzinke a o 18 30 po wypiciu flaszki mleczka usnal i spal do 7 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przyjechalismy do domku na spiocha go przebieralam w pizamki , na spiocha zjadl mleczko i dalej spankal
teraz tez spi a ja oczywiscie zaliczylam juz odkurzanie i mycie podlog
dzis mam w planach umycie okna w sypialni:-):-):-):-)

Witaj Kochana. Brakowało nam Ciebie tutaj;-)CZEEEEŚŚŚĆĆĆ;-)
ja juz jestem, witam sie narazie i uciekam, bo mam tyle roboty....
wróciliśmy wczoraj wieczorem, jeszcze nie rozpakowani, czeka mnie mnóstwo sprzątania i nie tylko w domciu..ale i na kompie też formatowaliśmy go i nic na nicm nie ma czeka mnie więc doprowadzenie go do stanu poprzedniego, a troche tego jest,
dziękuje wszystkim za życzonka urodzinowe...miałam wielkieeego torta od babuni...pychota...i dostałam superaśny ekspres ciśnieniowy od mężulka;-)
Wiki bardzo bardzo grzeczny cały urlop i cała drogę, dwa zębolki juz taaakie duże, reszty narazie nie widać, ale do raczkowania dopiero zaczyna się przymierzać, no nie wiem, bo pani pediatra powiedziała, ż enadal ma czas na to..więc chyba ok.
odezwę się jak się pozbieram ze wszystkim, pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki i mam cichutką nadzieję, że dostane jakie sstreszczenie od was;-)bo ponad 100stron nie nadrobię nigdy, a to tylko ogólny, a gdzie reszta?
do później babeczki
Jestem jestem jem gołąbki od mamuni![]()
To chyba jakiś gołąbkowy dzień dzisiaj mamy. Bo ja też na obiadek jem dzis gołąbki od mamyJa tez mam gołąbki od mamunito smacznego Tygrysku
![]()


fest nie?No Pyciol ale mi pomogłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()


hehhe dziś dzień gołebia na bb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulujemy kolejnych zębali
Landrynko a ile mały ma cm?
My jeździmy już od około 2 tyg w nowym foteliku. Mamy chicco key 1-X plus 9-18kg i jak na razie jesteśmy zadowoleni
U nas teraz w nocy jest ok 24stopni, a Filip spi w cieniutkim pajacyku pod kocykiem, bo w bodziaku miał zimne rączki i nóżki.
I my sie podpinamy pod te piękne życzonka:-)
Trzymamy kciuki, żeby wszystko bylo ok i czekamy na wieści;-)
Widzisz Tygrysku a tak się martwiłas, a to przecież bylo wiadome, że Filipek się spisze na medal
Witaj Kochana. Brakowało nam Ciebie tutaj;-)
To chyba jakiś gołąbkowy dzień dzisiaj mamy. Bo ja też na obiadek jem dzis gołąbki od mamy![]()






fest nie?![]()













