Zapominajka
dwa kawałki nieba mam
Kana dobrze, że pracodawca nie ryzykuje i pracowników w domu zatrzymał.
A marzenia warto mieć. Los się kiedyś odwróci!!!!
A marzenia warto mieć. Los się kiedyś odwróci!!!!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Kaja myślisz, że dzieciaki będą chciały wracać?
Zresztą to jeszcze kawał czasu.


hej
Ja jestem jakaś niekumata ... jakie dwie budowy? Ja myślałam, że Kaja buduje się w PL
Kaja to może jedź na pogotowie.

dzwonilam, mowia ze mam sie zdac na nature
szwecja pierd..........
Ja jak krwawiłam w 7 tyg ciąży to mi dali zastrzyk na podtrzymanie i tabletki.A nie powinnas mieć teraz okresu ?wiesz co...to nie jest zywe krwawienie, tylko takie brudne plamienie![]()
no, tak mi sie marzy...chociaz Mary poki co po dwoch tygodniach pyta " cy mozemy juz jechac do nasej swecji..."
ale ja tez docenilam pl z wiekiem, wiec moze jeszcze nic straconego;-)
kurka, jestem ciezko przestraszona...bo plamie troche i tak mnie tylek boli jakby mialo wszystko wypasc...![]()