• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kaja myślisz, że dzieciaki będą chciały wracać?
Zresztą to jeszcze kawał czasu.


no, tak mi sie marzy...chociaz Mary poki co po dwoch tygodniach pyta " cy mozemy juz jechac do nasej swecji...":-D

ale ja tez docenilam pl z wiekiem, wiec moze jeszcze nic straconego;-)



kurka, jestem ciezko przestraszona...bo plamie troche i tak mnie tylek boli jakby mialo wszystko wypasc...:confused2:
 
Ostatnia edycja:
KAJACZKU mam nadzieje,ze szybko przejdzie..... trzymam kciukasy...relaksuj sie....poloz odpoczywaj proszeeee:*:*

Oj wymyslam cosik na obiad i zero pomyslu,a w lodowce tez jakos za duzo nie ma...moze nalesniki?????? z dzemem.... jest mysl:)

Niezapominajko wiesz co niby mam te marzenia swoje.....ale niestety odkad pamietam pozostajao ne tylko marzeniami, wiec troszkę straciłam wiare...
 
Kana u mnie też nie wszystkie się spełniają...
Ale wierzę, że kiedyś i na te większe przyjdzie czas.

no, tak mi sie marzy...chociaz Mary poki co po dwoch tygodniach pyta " cy mozemy juz jechac do nasej swecji...":-D

ale ja tez docenilam pl z wiekiem, wiec moze jeszcze nic straconego;-)



kurka, jestem ciezko przestraszona...bo plamie troche i tak mnie tylek boli jakby mialo wszystko wypasc...:confused2:

Kaja o okres czasem nie ma teraz terminu? Jakie długie miałaś cykle?
Leż i odpoczywaj. Kiedy do gina idziesz?
 
reklama
witajcie ja was dzisiaj całyd zień podczytuję ale jakoś wkleić z postem się nie mogłam...:sorry:

Kaja trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok....i plamienie szybko skończyło się
domek super....

i nie wiem co jeszcze miałam napisać:eek:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry