reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
witajcie...ja już na nogach, odebrałam już bilety na koncert majki jeżowskiej...jutro idziemy:-D:-Dciekawe czy Julci spodoba sie??
teraz pora na śniadanko...

Tygrys u mnie twarożek z papryką i kanapeczki....

Zapominajka...moja gin to ordynator na porodówce więc myślę że nie będą robić problemów...
 
Hej:)

Kana u Ciebie za chwilkę już połowa:szok: O matko kiedy to zleciało...

Zapominajko no troszkę przerabiamy mieszkanko....burzymy ściany,stawiamy nowe....trochę tego jest;-)
 
na jakim chłopie że niby siedzę....:szok:
dwa razy dziennie cholira chyba wystraczy co ???? :szok::-D

z działką....hmmm nie wiem sama już co robić....czekamy teraz na decyzję z banku.

ale bym się zdrzemnęła :)
 
aJ dzien dobry kochane:)

Obudzil mnie nasz superintendent czy jakos tak, odkurzajac hole o 8:20... oszaleli....
a jeszcze ma chyba jakis zlom z czasow polskiego PRL bo chodzi jak traktor:p

Oj my właśnie zaliczylysmy sniadanko, pomodorki, jajeczko i chlebus z twarozkiem:))) plus herbatka:)

Na obiadek nie mam jeszcze pomyslu....wczoraj na lipcowkach ktos zapodal temat racuchow i tak sie nakrecilam ,ze jutro sobota z racuchami u Kany:)

Aniu no jeszcze troszke i polowa....:) mimo nerwow itp staram sie cieszyc ciaza, bo uswiadomilam sobie,ze to moja ostatnia....wiec coz mi zostalo:) hahaa No to niezle swoja droga remontujecie:p hahaha

Pyciolek no to dajesz kochana.... dwa razy dziennie.....ja nie wiem czy jeszcze pamietam jak to sie robi:p hahaha

Tygrysku gofry....oj zjadloby sie... hahaha a jak Fifi i jego "ała" ?
 
reklama
Co wszystkie z tymi racuchami... Na maju też racuchy :szok:
Jakas plaga.

Podliczyliśmy kuchnię z robocizną i chyba odpuścimy. Poszaleli :no:
 
Do góry