reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
ajaj... przesoliłam właśnie nadzienie do naleśników hehe taka ze mnie kuchara :/ no ale i tak jest dobre patrząc na to, że robiłam z wołowiny bo na tym naszym zadupiu wieprzowego na sprzedaż nie mielą :/ no a mi się nie chciało w domu bawić dzisiaj w mielenie mięsa. mąż będzie trochę niepocieszony bo średnio lubi wołowine hehe ja w sumie też :-D
 
krolcia na pewno się zegarek mu spodoba:tak:
Gosia to nie dlugo w dzień śpi:sorry: bo już myślałam że dość pewnie w dzień wysypia się aż nadto a potem w nocy mu trudno spokojnie spać:sorry:

Młoda się już wyspała więc zmykam :cool:
 
Hej!

Od wczoraj popołudnia mój facet porwał mi kompa, bo swój oddał do naprawy i tak wpadam do Was na chwilę.
Widzę, że Ewa stanowczo wyraziła swoje stanowisko nt. naszych postów na jej temat. Zgadzam się bodajże z Sarką i Gosią, że nikt tu nie chce oceniać Ciebie emocjonalnie, czy bawić się w analizę jak piszesz "pseudo-psychologiczną" Twojej osoby. Napisałyśmy po prostu to co widać po Twoich postach i tyle.Zresztą sama kilka dni temu pisałaś, że chyba się wkręcasz;) Bynajmniej ja nie chciałam CIę urazić pisząc o luzie etc. Jestem przekonana, że inne dziewczyny też nie i możesz pisać ile chcesz o tym, ale my tylko stwierdziłyśmy fakt, że TEN TEMAT siedzi Ci w głowie, sercu w całej Tobie na co wskazywały posty.
A Twoją wiedzę i podejście do NPR szanuję jak mało co i pokłon za wiedzę i cierpliwość, ale to już kiedyś pisałam;)
Wybacz, miałam już tego tem.nie poruszać, ale ja też się na Twój temat wypowiedziałam i nie byłabym sobą gdybym to przemilczała;)

Bodzinka ech pisałam, żebyś wróciła z Fifim do domku, ale może to i lepiej bo przebadają go na wszystkie strony i będziesz wiedziała na czym stoisz. W każdym razie szybkiego powrotu do domku z wiedzą co Fifiem szkodzi i jak temu zaradzić jeśli to podłoże alergiczne!!
Salomii współczuję ciężkich nocek-może zębiska?
przerabialiśmy to samo jak Lena była na cycu. Odkąd je mm to pobudka tylko 2-3 razy:) Jakaż to radość:)
Aluśka u nas Lena zmieniła sobie godziny drzemek i drugą robi ok.17-18 albo wcale, co w żaden sposób nie wpływa na jej spanie przed nocką- zawsze między 21.30 a 22-gą.

Tak z innej beczki, czemu z roku na rok słabiej czuję Święta?....Dziś spojrzałam w kalendarz i się przeraziłam...A tu jeszcze prezenty nie porobione, nic nie przygotowane....brrr...
 
Hej!

Tak z innej beczki, czemu z roku na rok słabiej czuję Święta?....Dziś spojrzałam w kalendarz i się przeraziłam...A tu jeszcze prezenty nie porobione, nic nie przygotowane....brrr...
ja wiem czemu - bo kiedyś nie było obowiązków :p Sama ostatnio do tego doszłam - ja pierdziele kiedyś to tylko czekało się od wolnego do wolnego , a teraz jak widzę i wiem ile to roboty to się odechciewa :)
 
ufff zupa pomidorowa "dochodzi" właśnie do gotowości
w piekarniku żeberka z cola sie pieką-czy dobre powiem jutro bo debiutuje:) a wszystko tera zeby wieczorem porobić pracę dodatkową
 
hej
my jutro z małym na szczepnienie:baffled: nie wiem, czy będzie je miał, bo jak zwykle ma katar:eek:

ja uwielbiam przedświąteczny czas, ale rzeczywiście przygotowania nieco osłabiają mnie:baffled::baffled: też nie ma wszystkich prezentów..tylko dla dzieci mam, dla męża nie!!
 
reklama
a ja jutro mam 2 rocznice smierci dziadka i znów mnie naszło na wspomnienia tym bardziej ze o mały włos mogłam równiez zginac i to ja byłam przy jego ostatnich oddechach ahhh znów mi łza poleciała :-(
 
Do góry