reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
dzien dobry Gosiu:)
mamolka ja obstawiam przypalenie bo jakby od miodu to by wszystkie takie były a tu złapało z jednej strony... ale co tam i tak wyglądają smakowicie tylko mój mąż ma ostatnio wstręt do "kurów" :-)
 
wiecie co, ja już nie wiem dlaczego moje dziecko się ostatnio przebudza w nocy. wczoraj kilka razy się znowu obudził i w łóżeczku nie chcial zasnąć. zabieraliśmy w koncu do siebie, zasnął i odkładaliśmy, potem znowu to samo bo ledwo się przekręcił w łóżeczku to pobudka, łaził, marudził i próbował się do nas wdrapać. w końcu zmęczona mowię do małża, który go dłuuugo próbowal kłaść uparcie w łóżeczku, że ma go do nas zabrać, ale niech go położy z boku przy łóżeczku, a nie na środku bo się nikt nie wyśpi. no więc zabrał młodego, jego kołderke i położył z boku. no a Mikołaj ze złości zaczął ryczeć, wdrapał się na męża, przeszedł sobie na środek, położył się między nami i zasnął od razu!! cwaniak mały
 
wiecie co, ja już nie wiem dlaczego moje dziecko się ostatnio przebudza w nocy. wczoraj kilka razy się znowu obudził i w łóżeczku nie chcial zasnąć. zabieraliśmy w koncu do siebie, zasnął i odkładaliśmy, potem znowu to samo bo ledwo się przekręcił w łóżeczku to pobudka, łaził, marudził i próbował się do nas wdrapać. w końcu zmęczona mowię do małża, który go dłuuugo próbowal kłaść uparcie w łóżeczku, że ma go do nas zabrać, ale niech go położy z boku przy łóżeczku, a nie na środku bo się nikt nie wyśpi. no więc zabrał młodego, jego kołderke i położył z boku. no a Mikołaj ze złości zaczął ryczeć, wdrapał się na męża, przeszedł sobie na środek, położył się między nami i zasnął od razu!! cwaniak mały

ja mam to samo od jakiegoś miesiąca- 5-6 i Miki już woła, w łóżeczku nie zaśnie ( a nawet jeśli to 10 minut głaziania po buzi i 10 minut snu i znowu to samo ) a tylko go położę między nami- leży cichutko i zasypia moment, nawet nie jęknie :confused2:
 
TSH to bezpłatne badanie jeśli dostanie się skierowanie.
tak Elena wiem, ale chcąc mieć szybciej wyniki napisałam że można i prywatnie szybciutko zrobić i już z tym iść do lekarza, bo jak się do endokrynologa się dostanie, to on wypisuje to skierowanie, potem się robi badanie no i znowu trzeba odczekać kolejkę na odczyt tych wyników... znam to bo przechodzę to i cieszę się że mam jeszcze nie wielkie kolejki do swego endo...
Krolcia dla mnie co jeden zegarek to lepszy no ale może ten trzeci

u mnie mała przy mnie dłużej zasypia... ale kiedyś to prawda jak się tylko przytuliła to od razu prawie spała :-D
 
gosia- mi się podoba ten drugi- zresztą wszystkie są ładne. Mój ostatnio stwierdził że chce pozłacany- hehehe mówi że jak prezes jakiejś firmy by się czuł :p hahahaha
 
ja sie juz nie wypowiadam na temat spania mojej.....

a mi trafiła sie mozliwosc zarobku extra ale chyba nie bede spała w nocy przez to żeby to zrobić na czas..... buuu

krolcia moze ten ostatni? choc w pierwszej chwili wybała bym I
 
ja TSH zawsze robię prywatnie. właśnie po to, żeby 2 razy nie czekać w kolejkach do lekarza. zresztą teraz to już do endo też chodzę tylko prywatnie od czasu jak wyjechalam. właśnie zapomniałam się zapisać na styczeń :/ nie wiem czy mnie szanowna rejestratorka gdzieś wciśnie bo ten endo ma pełno pacjentów, do tego jest rzecznikiem uniwersytetu medycznego w Poznaniu i ostatnio częsciej go w Tv można widzieć niż w gabinecie - niestety :/ nowych pacjentów chwilowo w ogole do niego nie zapisują. ja w zasadzie zawsze się wciskałam bo sam mi mówił, że jak przylecę to zawsze mnie przyjmie nawet bez kolejki, ale teraz to nie wiem jak to będzie. zmieniać lekarza nie chcę na pewno
 
reklama
Krolcia jak dla mnie to tez ten ostatni aczkolwiek ja wole takie udziwnione inaczej
:-) Poruszylyscie temat spania w nocy... a co to jest??:eek: jestesmy chronicznie niewyspani, mala budzi sie baaardzo czesto, z rykiem, chce sie bawic albo potrzebuje przytulenia, ululania itp. Dzis nie mialam juz sily i wyladowala u nas w lozku, po przerzucaniu sie 1000 razy zasnela a ja obudzilam sie o 6 lekkko zwisajac z lozka gdyz wtarabanila sie na moja poduszke i ja przez sen automatycznie sie usuwalam byle tylko spac:szok: yyh

Gosia cos mam wrazenie ze u nas podobna pogoda:-) tu tez zmienia sie co chwile i w ciagu godziny potrafi spasc deszcz, snieg, grad i zaswiecic slonko:-) Ewa nikt nie twierdzi ze Cie dobrze zna z tego co widze, nikt tez nie wypowiada sie na temat Twojej "realnej" osoby tylko na temat Twego ze tak to ujme avatara, wszelkie posty dotyczyly tego co widoczne bylo w Twoich postach widocznie sprawiasz mylne wrazenie i tyle. Tunia ja zapewne bylabym juz dawno u lekarza :D mysle ze to nic powaznego ale z pewnoscia powinno sie to sprawdzic bo tez mam taka kolezanke ktorej w wieku 5 lat zaczely rosnac piersi :O do tej pory ma przechlapane z hormonami a nikt w rodzinie takich problemow nie mial.
 
Do góry