reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@doublemummy ja w dwóch pierwszych też nie miałam a teraz licho mi jak tylko oczy otworze [emoji23] ale nie wymiotuje :)

oar83e3kyqqk010i.png
 
Chcialabym już tak na 100% cieszyć się z tej ciąży. Żeby ktoś zajrzał do szklanej kuli i powiedzial "Nie martw się. Wszystko dobrze się skonczy" Ech... Wiecie czego brakuje mi najbardziej? Takiej beztroski i radości jaka miałam w tej ciąży, która straciłam. Żeby tak być chociaż po prenatalnych...

Ja chciałabym zacząć ciążę już po 12 tygodniu. Teraz siedzę jak na szpilkach

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcialabym już tak na 100% cieszyć się z tej ciąży. Żeby ktoś zajrzał do szklanej kuli i powiedzial "Nie martw się. Wszystko dobrze się skonczy" Ech... Wiecie czego brakuje mi najbardziej? Takiej beztroski i radości jaka miałam w tej ciąży, która straciłam. Żeby tak być chociaż po prenatalnych...

Ja w poprzednich ciazach odliczam czas do 30 tyg bo wtedy jest bardzo duża szansa na uratowanie dziecka. Ze starsza córka miałam ciążę książkowa a z drugą pełna perypeti. Ale to opowiem Wam później żeby Was nie straszyć [emoji39] jedno jest pewne że na pewno będę mieć cc.

oar83e3kyqqk010i.png
 
Ja w poprzednich ciazach odliczam czas do 30 tyg bo wtedy jest bardzo duża szansa na uratowanie dziecka. Ze starsza córka miałam ciążę książkowa a z drugą pełna perypeti. Ale to opowiem Wam później żeby Was nie straszyć [emoji39] jedno jest pewne że na pewno będę mieć cc.

oar83e3kyqqk010i.png
Mi lekarz zapowiedział, ze jeśli dwie Kropki zostaną ze mną to też cesarka. A chciałam tego uniknąć...

 
Ja też chciałam uniknąć ale przez komplikacje o których nie miałam pojęcia musiałam mieć cc. Teraz będzie powtórka z rozrywki. Pierwsza córkę urodziłam naturalnie i żałuję że już tak nie urodze :(

oar83e3kyqqk010i.png
 
ja rodziłam naturalnie i był to prawdziwy dramat ...kończący się tym ,że popękałam w środku na zewnątrz ... dziecko było przyduszone ,całe w siniakach plus krwiaki na głowie . Po takiej traumie myśle poważnie o cc.
 
reklama
1491506346-aaaaaa.jpeg
Dziewczynki odebrałam dziś wczorajsza Betę i progesteron. Wychodzi 2 -3 tydzień. Jutro ponawiam betę. Co proponujecie? Powtórzyć tez progesteron?
 
Do góry