reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zinc a masz ta poduche do spania rogala miedzy nogi?? W 1 cia nie mialam i tak wlasnie biodra mnie bolaly teraz noce spedzam wypchana miedzy nogami hihi i nic mi nie jest ani brzuch nie dokucza ani kregoslup. Moze jak nie masz rogala to juz nie kupuj ale wkladaj na noc poduche. Nie wiem czy tasmowanie to dobry pomysl na rozciagnieta skore poniewaz te tasmy lubia uczulac moj syn je mial i po 2h na nogach i brzuchu pelno krost.

@kodap to źle zrozumialam myslalam ze porod.

Ja dzis mam wizyte z gin nr.1 a w czwartek z nr2 i zobacze jakie maja planyco do mnie i mojego porodu.
Udanej wizyty zatem :)
 
dziewczyny mam wielką prośbę. Nie będzie mnie ok tygodnia i dobrze by było jakbyście zajęły się kalendarzem, choćby kolektywnie - kto wstanie i nie będzie to żeby wrzucił. Prosiłabym też - wpisujcie się ;)

Nie będzie mnie bo na ślub jedziemy, wcześniej muszę wskoczyć jeszcze do Warszawy a w tym remoncie nie będę siedzieć - rano wyjadę z mężem i ze 2 dni do popołudnia w jakichś galeriach posiedzę, na spacer pójdę, może z kimś się zobaczę - ale nie będą to miejsca gdzie będę mogła z kompa wstawić kalendarz. Potem, na Śląsku, też będę tylko z telefonu nadawać, więc ogólnie do przyszłego... wtorku, środy nie dam rady.

Dacie radę??

Ktoś jest z Wawy i chciałby się w środę spotkać?? Do 15 mam czas :D:D
 
A jakie cwiczenia na piłce wolno??
Przede wszystkim krążenie biodrami, bujanie na boki; odwodzenie na zmianę nogi ugiętej w kolanie(stawianie nóg szerzej) ;prostowanie nogi w kolanie (druga oparta stabilnie na podlodze, ugieta w kolanie); bokiem opierajac sie na piłce unoszenie nogi;w siadzie szerokim podpierając rr na piłce delikatne bujanie na boki, albo fajana też pozycja relaksacyjna kiedy oprze się górną część tułowia na piłce siedząc szeroko.
Heh nie wiem czy zrozumiale napisałm [emoji6]
jest też dużo ćwiczeń w leżeniu tyłem ale w tej chwili już zdecydowanie nie polecam.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przede wszystkim krążenie biodrami, bujanie na boki; odwodzenie na zmianę nogi ugiętej w kolanie(stawianie nóg szerzej) ;prostowanie nogi w kolanie (druga oparta stabilnie na podlodze, ugieta w kolanie); bokiem opierajac sie na piłce unoszenie nogi;w siadzie szerokim podpierając rr na piłce delikatne bujanie na boki, albo fajana też pozycja relaksacyjna kiedy oprze się górną część tułowia na piłce siedząc szeroko.
Heh nie wiem czy zrozumiale napisałm [emoji6]
jest też dużo ćwiczeń w leżeniu tyłem ale w tej chwili już zdecydowanie nie polecam.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Pytam, bo mnie te piłki kojarzą się z przygotowaniem do porodu, na poroduwce takie są i byłam trochę zdziwiona. Mam taka piłkę. będę musiała ja tylko znaleźć (co nie będzie takie proste) i ja tez poćwiczę :)
 
Pytam, bo mnie te piłki kojarzą się z przygotowaniem do porodu, na poroduwce takie są i byłam trochę zdziwiona. Mam taka piłkę. będę musiała ja tylko znaleźć (co nie będzie takie proste) i ja tez poćwiczę :)
Przed porodem też fajnie można je wykorzystać. Siedząc na niej albo opierając sie na piłce partner czy tez położa mają fajne dojscie żeby zrobić tzw masaż okolicy lędzwiowo-krzyżwej (zmniejszanie bólu porodowego) choć wiadomo, nie wszystkim służy. Niektóre kobietki nie chcą w ogóle być dotykane w tej okolicy jak już się rozpoczyna akcja ale z tego co wiem większości pomaga[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny mam wielką prośbę. Nie będzie mnie ok tygodnia i dobrze by było jakbyście zajęły się kalendarzem, choćby kolektywnie - kto wstanie i nie będzie to żeby wrzucił. Prosiłabym też - wpisujcie się ;)

Nie będzie mnie bo na ślub jedziemy, wcześniej muszę wskoczyć jeszcze do Warszawy a w tym remoncie nie będę siedzieć - rano wyjadę z mężem i ze 2 dni do popołudnia w jakichś galeriach posiedzę, na spacer pójdę, może z kimś się zobaczę - ale nie będą to miejsca gdzie będę mogła z kompa wstawić kalendarz. Potem, na Śląsku, też będę tylko z telefonu nadawać, więc ogólnie do przyszłego... wtorku, środy nie dam rady.

Dacie radę??

Ktoś jest z Wawy i chciałby się w środę spotkać?? Do 15 mam czas :D:D
O, a ja może na spotkanie bym się wybrała? [emoji6] zobaczę jakie będą plany na środę.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przede wszystkim krążenie biodrami, bujanie na boki; odwodzenie na zmianę nogi ugiętej w kolanie(stawianie nóg szerzej) ;prostowanie nogi w kolanie (druga oparta stabilnie na podlodze, ugieta w kolanie); bokiem opierajac sie na piłce unoszenie nogi;w siadzie szerokim podpierając rr na piłce delikatne bujanie na boki, albo fajana też pozycja relaksacyjna kiedy oprze się górną część tułowia na piłce siedząc szeroko.
Heh nie wiem czy zrozumiale napisałm [emoji6]
jest też dużo ćwiczeń w leżeniu tyłem ale w tej chwili już zdecydowanie nie polecam.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Oli a Ty jakoś jesteś związana zawodowo z tą tematyką? Pytam bo widzę że świetnie jesteś rozeznana w temacie :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oli a Ty jakoś jesteś związana zawodowo z tą tematyką? Pytam bo widzę że świetnie jesteś rozeznana w temacie :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem fizjoterapeutką [emoji6] choć takie rady na odległość mogą wnosić trochę nieporozumień więc staram się nie przesadzać [emoji6]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry