reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
No wlasnie u nas tez clearblue jest najdrozszy i kosztuje 9.99 a w aptece mozna dorwac jakis test za 6 euro najtanszy i wlasnie taki najtanszy oni tam mieli...no i niech nikt mi nie wmowi ze zarobki wyzsze to i zycie drozsze...to porpostu naciaganie na kase...
Ja najtańszy test kupowałam za 4.99 euro w rewe [emoji23][emoji23] ale masz rację najtańszy test w aptece 6 euro ale ku... 35 euro. Nie źle ich pojeba o[emoji33][emoji33]
 
reklama
Cześć dziewczyny, jeszcze niedawno byłam w grupie wrzesniowek ale niestety..
Właściwie cykl jeszcze nie wrócił do normy a mam wrażenie że coś znowu się dzieje 😍 czy coś tu wg was widać??
Po prawej jest pierwszy test z poprzedniej ciąży, po lewej obecny..


Ogromne gratulacje dla każdej z Was ! ❤
 

Załączniki

  • 20200409_163731.jpg
    20200409_163731.jpg
    964,1 KB · Wyświetleń: 80
Do góry