reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Przepraszam z gory, ze to napisze. Mozecie mnie zjesc i wgl.. wiem, ze kazdy ma prawo dolaczyc bo nie jestesmy grupa prywatna, ale w ostatnie dni mam wrazenie, ze wiecej przychodzi tu nowych „twarzy”, ktore na ostatni moment przed porodem odzywaja sie. Jak dla mnie jak ktos chcial sie z nami dzielic historiami swoimi mogl dolaczyc wczesniej skoro nas podczytuje ;) ja sie niestety juz powoli gubie tutaj.. kojarze kilka naszych stalych nickow a reszty z doskoku nie znam, nie kojarze i zwyczajnie pomijam.
 
Mi lekarka przewidziala szybszy porod, z koncowki grudnia na 10tego. W zwiazku z tym mam zalecone cwiczenia oddechowe przez 10 minut dziennie ( wdech przez nos wydech przez usta), 60min spacery dziennie plus 20 przysiadow, herbatke z lisci malin i duzo ananasa;))))
Ananas i herbatka coś pomogą na przyspieszenie? Ile tego jeść i pić?🤭😋
 
My dziś wychodzimy na żądanie. Chcieli do jutra trzymać ale bez sensu....no kurcze jakbym urodziła godzinę wcześniej to byśmy wyszli normalnie dzisiaj a godzinę później to już nie. Ale się wyklucilam. Młody już miał podcięte wędzidełko, źle łapał a mnie bardzo bolało, od razu lepiej. I ma wodniaczka na jądrze ale mówią że to nic poważnego, żeby obserwować i samo się powinno wchłonąć.
 
reklama
Do góry