reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mnie od mięsa odrzuca już 11lat, wiec w ciąży nie widzę różnicy. Najbardziej odrzuca mnie teraz od słodkiego, ale powoli na nic nie mam ochoty, wszystko mi śmierdzi a jestem dopiero 6+3, ciekawe jak to dalej bedzie.
Jedynie co mi wchodzi to napój imbirowy z cytrynka i miodem, sok pomarańczowy, jabłka i grejpfruty.
Korzystacie już z przywileju nie stania w kolejkach ze względu na ciąże? Ja się teraz wystałam w ogromnej kolejce na badania krwi i mocno tego pożałowałam, było mi słabo i niedobrze. Następnym razem wbijam od razu do rejestracji😄 mimo, że głupio to nie chce się męczyc. Dzisiaj myślałam, ze zemdleje.
Nie patrz na to, że głupio. Ja wczoraj od razu powiedziałam czy mogę wejść bo jestem w ciąży. Cieszyłam się że tak zrobiłam też byłam na czczo i w głowie mi się kręciło i właśnie dlatego poprosiłam. Musisz patrzeć na siebie właśnie teraz jest ten czas 😉
 
reklama
Chyba dużo z nas odrzuca od mięsa. Ja jem chleb z masłem, herbatniki, paluszki, czasem jakieś zupy. Ale mdli mnie często i bardzo
to ja odwrotnie, mogłabym tylko mięso jeść 😁😁 kurczaka i indyka to przyjmę w każdych ilościach 😅 za to słodycze mogą dla mnie nie istnieć (a wcześniej mogłabym je jeść tonami) 🙂 jeśli chodzi o mdłości, to dzisiaj jakoś spokojnie, a wczoraj pierwszy raz wymioty, bo uwaga - woda mi zasmierdziala 🙈
 
Mnie od mięsa odrzuca już 11lat, wiec w ciąży nie widzę różnicy. Najbardziej odrzuca mnie teraz od słodkiego, ale powoli na nic nie mam ochoty, wszystko mi śmierdzi a jestem dopiero 6+3, ciekawe jak to dalej bedzie.
Jedynie co mi wchodzi to napój imbirowy z cytrynka i miodem, sok pomarańczowy, jabłka i grejpfruty.
Korzystacie już z przywileju nie stania w kolejkach ze względu na ciąże? Ja się teraz wystałam w ogromnej kolejce na badania krwi i mocno tego pożałowałam, było mi słabo i niedobrze. Następnym razem wbijam od razu do rejestracji😄 mimo, że głupio to nie chce się męczyc. Dzisiaj myślałam, ze zemdleje.
A ja jak byłam na pobraniu krwi to były same dziadki i babcie, więc pomyślałam że nie będę się wpychać i stanę w kolejce. A potem zrobiło mi się duszno i odchyliłam na chwilę maseczkę z nosa i dostałam opierdziel od babci, że nos też trzeba zasłaniać bo jest Covid! Następnym razem też się zapytam czy mogę bez kolejki. Już mi nie będzie żal tych staruch!
 
No właśnie dwóch ginów straszy że za nisko, jest ryzyko i każą leżeć. A ja leżę i leżę i się zastanawiam jakie i czy w ogóle mam szanse na donoszenie tej ciąży...
Koleżanka ma nisko łożysko. Termin ma czerwiec. Dostała L4 już dawno, odpoczywa ale spaceruje też normalnie. Dziś na nią wpadłam - wszystko ok.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210427-104116_Preglife.jpg
    Screenshot_20210427-104116_Preglife.jpg
    142,3 KB · Wyświetleń: 56
Ja jak byłam na becie drugiej i stałam godzinę w kolejce przy padającym śniegu usłyszałam od Pani w laboratorium ze mam już wchodzić bez kolejki nie słuchać nikogo podejść do okienka i powiedzieć ze jestem w ciąży. Powiedziała ze początki ciąży są często gorsze niż późniejszy etap wiec tak będę robić 🙂 w pierwszej ciąży zawsze stałam w kolejce i nikt mnie nie przepuścił a raz nawet usłyszałam chciałaś brzuch to stój od starego dziadka 🤬 niestety nie wiedział na kogo trafił 😁
 
reklama
Do góry