reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja też biorę acard i zatrzyki z heparyny. Teraz bardzo dużo dziewczyn w ciąży bierze Acard. Dobrze, że jest tani 😉. A jaką dawkę bierzesz?
 
Po kolejnej wizycie. Dzieciorek ma się dobrze, a ja zaczynam łykać Acard.
Dzisiaj też miałam wizytę u lekarza 😊 U mnie też małe rośnie i wszystko ok. Lekarz zalecił mi brać magne b6 na pobolewanie podbrzusza i w razie potrzeby no spe.
TSH i ft4 wyszło mi w normie i nie muszę brać tabletek (wcześniej pisałam na forum o sytuacji z podwyższonym tsh i zmianą lekarza prowadzącego). Więc wszystko pozytywnie w sumie :D
 
Ja biorę Acard od początku ciąży, mimo to na prenatalnych też mi wyszła zła biochemia. Ja biorę dawkę 75. Będziesz brała do końca ciąży?
 
reklama
Do góry